Efbet

iddaa Siteleri 1 Nisan 2016, 14:05 Efbet

Efbet iddaa sitesi ‘ Efbet’ adıyla olan iddaa oynatma hizmetlerini 2011 yılında başlatmış olsa da aslında 2006 yılında kurulan bir oluşumun parçasıdır. Eurofootball adlı limited şirketinin öncesinde ‘balkanbet’ ismiyle dünya iddaa pazarına açılmak isteyen daha sonrasında isim politikasında değişikliğe giderek daha küresel bir isim seçen firma şimdilerde ise bu isimle hizmetlerini devam ettiriyor. Bulgaristan kökenli bir iddaa oynatma firması olan Efbet hem fiziki olarak bayiilerinde gazino hizmeti verdiği gibi hem de çevrimiçi olarak internet sitesi üzerinden de küresel olarak iddaa oynatma hizmetleri sunuyor.

Özellikle Bulgaristan’da oldukça yaygın bayiileri olduğunu görüyoruz. Bunun yanında internet sitelerinde ise Bulgarca ve İngilizce’nin yanında son olarak Türkçe dil desteği de sunuluyor. Site tasarım olarak ise modern bir yapıya sahip değil fakat bu farklı ve basit tasarım alıştığınız andan itibaren oldukça kolay bir kullanım imkanı sağlıyor. İçerisinde spor iddaaları, canlı iddaaler, sanal futbol ve canlı gazino imkanı sunulan sitenin spor iddaaları bölümündeki karşılaşma sayısının ve lig sayısının oldukça zengin olduğunu görüyoruz. Canlı gazino bölümünde ise roulette, 21, Holdem ve Bakara oynama imkanı sunan sitede ‘slotlar’ olarak sol bölmede gösterilen bir kategoride de gazino yani slot oyunları hizmeti sunuyor.

Lisans

Eurofootball Limited şirketinin ‘Balkanbet’ isminden sonraki yeni ismi ve iddaa sitesi olan Efbet şuanda Eurofootball adına Malta hükümeti tarafından lisanlanmıştır. Lisans bilgileri MGA/CL2/303/2006 olan Malta lisansının yanında sitenin hem eski bir tarihe sahip olması SSL güvenlik sertifikası olması da siteyi yeterince güvenli bir hale getiriyor.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

Bir ilk yatırım promosyonu bulunan sitede en fazla kazanılabilen hoş geldin promosyonu miktarı 300 TL olarak belirlenmiş olup alt sınır ise 7 Dolar ya da 15 TL olarak belirlenmiş. promosyonun oranı ise biraz düşük olarak değerlendirilebilir. %25 oranla sunulan promosyontan tamamen yararlanabilmek için 1200 TL ilk yatırım yapmanız gerekiyor.

promosyon Çevrimi

promosyonun çekilebilir hale gelmesi için öncelikle ilk yatırım miktarınızın 3 katı kadarını ve kazanmış olduğunuz promosyonun da  3 katı kadarını spor iddaaları bölümünde çevirim işlemine sokmalısınız. Örneğin promosyonun tamamından yararlanmak istediniz ve 1200 TL değerinde bir ilk yatırım yaptınız. Bundan sonrasında 4500 TL değerinde çevirim işlemi yapmış olmanız gerekiyor. Oynadığınız karşılaşmaların da en az 1.50 ve üzeri oranlara sahip olmaları gerekiyor.

Mobil Uyumluluk

Sitenin masaüstü versiyonundaki tasarımına ve renklerine sadık kalarak tasarlandığı anlaşılan bir mobil sürümü mevcut. Buradan da yapmak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Canlı iddaa

Canlı iddaa bölümünde futbol dışında tenis, buz hokeyi, badminton ve dart gibi spor dallarında da iddaa imkanı sunuluyor fakat karşılaşma hakkında anlık bilgilerin bulunduğu ekranın oldukça az istatistik içerdiğinden ve yeterli olmadığından bahsedelim.

Müşteri Hizmetleri

Site üzerinde sağ üst kısımda bulunan ‘canlı yardım’ sekmesine tıklayarak açılan pencereden iletişim kurabilirsiniz.

buton