Elexusbet iddaa Sitesi

2016 yılında hizmet vermeye başlayan sitelerden biri olan elexusbet pronetgaming altyapısı ile hizmet vermekte olan bir site.Bir zamanlar hayli popülerleşen ama son zamanlarda azalan otel kaynaklı iddaa sitelerinden bir tanesi.Kıbrısta oteli ve gazinosu bulunan elexus otele ait bir büro.Sitede verilen bilgiler bu şekilde.Bu siteler özellikle ekonomik güçleri ve sağlam finansmanlarıyla dikkat çekmekteler.Hal böle olunca iddaaciler belkide en çok dikkat ettiği şey olan para çekimlerinde gayet hızlı oluyorlar.Tek tezavantajları pronetgaming altaypılı olmları nedeniyle bazı kalıpların dışına çıkamamaları ve kıstlanmaları oluyor.Yinede elexusbet vb bu tür otel kaynaklı siteler genellikle güvenilir olmakta.

Elexusbet Spor iddaaler ve Canlı iddaa

Elexusbet spor iddaaları bölümünde başta futbol olmak üzere pek çok dalda iddaa yapmak mümkün.Sitede iddaa oranları ve iddaa çeşitliliği ise tipik bir pronet sitesi gibi görünmekte olup ortalamalarda seyretmekte.Canlı iddaa bölümündede yine iddaa oranları ve iddaa çeşitliği için ortalama düzeylerde demek mümkün.

Elexusbet gazino ve Canlı gazino

Elexusbet gazino bölümünde başta netent olmak üzere 159 tane slot oyunu sizlere sunulmuş olsada bu sayı oldukça az.gazino bölümü mutlaka çeşitlendirilmeli.Canlı gazino bölümünde ise 21ten bakaraya kadar bir çok oyunu kurpiyerler eşliğinde oynamak mümkün.

Elexusbet Para Yatırma ve Çekme

Elexusbete aşağıdaki yöntemlerle ve belirtilen miktarlarla para yatırmak mümkün.

  • Havale ile minumum 100 tl.
  • Cepbank ile minumum 20 tl.
  • Tlnakit ile minumum 20 tl.
  • Ecocard ile minumum 20 tl.
  • Astropay ile minumum 20 dolar.

Elexusbette tlnakit,ecocard ve havale ile minumum 100 tl çekim yapmak mümkün.

Elexusbet promosyonlar

  1. 500 tlye kadar %50 para yatırma promosyonu.Yalnızca banka havalesi yada cepbank ile yapacağınız ilk yatırıma %50 promosyon verilmekte.Alabileceğiniz maksimum promosyon miktarı 500 tl.promosyonun çevrim şartı minumun 2 musabakalı kombinelerde(musabakaların en az oranı 1.80 olacak) en az 3.00 oranlı olacak şekilde 8 kez.Bu çevrim şartı oldukça ağır.
  2. Cepbank ve banka havalesi %10-%15 para yatırma promosyonu.Hergün yapacağınız ilk yatırımda dilerseniz bu promosyontan faydalanmanız mümkün.1500 tlye kadar olan yatırımlara %10 1500 tl üstü yatırmlara ise %15 promosyon vermekteler.promosyonun çevrim şartı minumun 2 musabakalı kombinelerde(musabakaların en az oranı 1.80 olacak) en az 3.00 oranlı olacak şekilde 8 kez.
  3. Günlük %10,haftalık %20,vıp ueylere aylık +%5 canlı gazino ve netent gazino discountu.Günlük canlı gazino ve netent gazino kayıplarınıza %10,haftalık %20 ve vıp müşterilere aylık artı %5 geri ödeme promosyon vermekteler.promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
  4. Elexus otelde tatil imkanı.Her 100 tl üstü 2 üzeri oranlı tekli iddaalere 1 puan,100 tl üstü en az 3.00 oranlı 2li kombinelere 2 puan,100 tl üstü en az 4.00 oranlı 3lü kombinelere 3 puan vermekteler.5000 puan toplayan herkese haftasonu 2 kişilik elexus otelde tatil.10000 puan toplayan herkese 1 haftalık 2 kişilk elexus otelde tatil vermekteler.

Elexusbet Genel Değerlendirme

Baştada bahsettiğimiz üzere otel kaynaklı siteler genelde güvenilir olmakta.Tek sıkıntıları pronetgaming altayapılı olmaları.Bunun dışında oranlar biraz daha yükseltilir ve gazino bölümü çeşitlendirilirse oldukça iyi olur.Şimdilik yeni olması nedeniyle yinede dikkatli olunmalı.Sizinde elexusbet hakkında görüşünüz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton