Epaycode

iddaa Para Yatırma 20 Nisan 2015, 05:23 Epaycode

Merhaba arkadaşlar iddaa para yatırma kategorimizin ilk konusu Epaycode ile açmak istedik epay code nedir? apaycode hangi iddaa sitelerinde geçiyor kısaca sizlere epaycode’nin sizlere faydalarından bahsedeceğiz.

İlk olarak nedir bu epaycode ?

EpayCode sanal ortamda alışveriş yapmanıza , iddaa sitelerine bakiye yüklemeye yarayan bir ön ödemeli karttır. Ukash gibi 19 haneli bir karttır. Epaycode satın aldıktan sonra yapmanız gereken hangi alışveriş veya iddaa sitesinde geçiyorsa oraya kodu ve değerini girerek yüklemeniz gerekiyor.

Güvenlik açısından maksimum tek kod 250 euro değerinde olmaktadır. 5,10,15,20,25,30,35,40,45,50,75,100,150,200 ve 250 euro epaycode satın alabilirsiniz epaycode satış sitelerinden.

Peki EpayCode Nasıl Satın Alınır?

Epaycode satış sitesine girdikten sonra canlı destek ekibiyle konuşmam: İstediğiniz EpayCode miktarının karşılığını TL olarak banka hesabımıza yatırdıktan sonra bize BURADAN, SKYPE YADA TELEFON ile bilgi verdiğinizde,kartınıza ait pin kodunu birkaç dakika içinde cep telefonunuza sms olarak gönderilmektedir.

Hangi iddaa Sitelerinde EpayCode Geçiyor? Epaycode geçen iddaa siteleri ?

  • Forvetbet iddaa sitesinde geçiyor , %12,5 Yatırım promosyonu veriyor.
  • Hiperbet iddaa sitesinde geçiyor , %14 para yatırma promosyonu veriyor.
  • Wsbet iddaa sitesinde geçiyor
  • gazino dünya gazino sitesinde geçiyor.
  • gazino milyon poker sitesinde geçiyor.

Yukarıdaki 5 sitede ve başka iddaa sitelerinde’de geçmektedir. Epaycode hakkında bilgi , düşünce , itiraz ve yorumlarınızı bu konu altından bizlere bildirebilirsiniz.

buton