Forvetbet 444 – Forvetbet yeni adres Forvetbet444.com

Forvetbet iddaa sitesinin Forvetbet247.com adresi 31 Mayıs 2016’da engellendi. Bu gelişme üzerine Forvetbet yeni adresi ise Forvetbet444.com oldu.

Uzun yıllardır Türkiye iddaa sektörünün önemli markalarından biri olarak hizmet veren Forvetbet de engelleme dalgasından etkilendi. Forvetbet’in kısa bir süre önce yayına sunduğu Forvetbet247 adresi TİB tarafından bloklandı. iddaa sitelerinin erişime engellenmesi yurt dışından Türkiye’de lisansı olmadan hizmet vermeleridir. Aslında Forvetbet Media Entertainment N.V Curaçao lisansı altında hizmet veriyor. 2008 yılından beri hizmet veren Forvetbet bugüne kadar 10’dan fazla adres değişikliğine gitti. Şu anda Forvetbet yeni adresi akılda kalıcı bir adres olan Forvetbet 444 olarak belirlendi. Forvetbet mobil sitesini kullanıyorsanız o platforma da aynı adresle girebilirsiniz.

iddaa siteleri arasında Forvetbet sektörde marka haline gelmiş bir sitedir. Bazen her sitede olduğu gibi kullanıcılar problemler yaşasa da Forvetbet’in deneyimli müşteri hizmetleri her zaman en kısa sürede sorunu çözme odaklı çalışyorlar. Forvetbet üyelerinden aldığımız geri dönüşler birçok üyenin siteyi kullanmakta memnun olduğunu algılıyoruz. Forvetbet iddaa sitesinde hesabınız yoksa yeni üyeliğinizi oluşturmak için üstteki butona tıklayabilirsiniz. Forvetbet’e üye olduktan sorna yapacağınız ilk para yatırma işlemine göre 200 TL’ye kadar %100 promosyon kazanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: forvetbet giriş • forvetbet yeni adres

1 Haziran 2016 Yazıldı Forvetbet iddaa

buton