Forvetbet 8 – Forvetbet Giriş Forvetbet8.com

Forvetbet online iddaa sitesinin bir önceki adresi olan Forvetbet365 engellendi. Bu adresin yerine ise Forvetbet8.com açıldı. Artık Forvetbet girişlerinizi bu adres üzerinden yapmanız gerekiyor.

En çok tercih edilen Türkçe iddaa sitelerinden birisi olan Forvetbet de dün engellemelerden nasibini aldı. Forvetbet’in Şubat ayı başından beri kullandığı 365 adresi engellendi. Forvetbet’in bu adresini engelleyeken kurum ise TİB oldu. TİB kurumu kendisine verilen yetkiye dayanarak iddaa sitelerini mahkeme kararı beklemeden engelleyebiliyor. Forvetbet Curaçao lisanslı bir iddaa sitesi ancak Türkiye’de lisansı olmadığı için engelleniyor. Firma şu anda Forvetbet 8 üzeriden yayına devam ediyor.

Forvetbet eski adreslerine bundan sonra giriş yapmanız mümkün olmayacaktır. Bu nedenle Forvetbet8 adresini bir yere not etmenizi tavsiye ediyoruz. Sitemizdeki Forvetbet giriş bağlantılarını kullanarak da en güncel adrese ulaşabilirsiniz. Forvetbet yeni adres yazılarımıza göz attığınızda Forvetbet bağlantılarına tıklayarak en güncel adrese otomatik olarak ulaşabilirsiniz.

Yazı etiketleri: forvetbet giriş • forvetbet yeni adres

30 Mart 2016 Yazıldı Forvetbet iddaa

buton