Fransa – Almanya iddaa analizi ve Oranları 13.11.2015

Fransa – Almanya
Futbol Hazırlık Karşılaşması
Tarih – Başlama Saati: 13.11.2015 – 22:00
analiz – Oran: 2 (3.04)
iddaa Sitesi: 

Diğer Oranlar
Fransa
2.40
Beraberlik – 3.44
Almanya3.04
2.5 Alt – 1.83
2.5 Üst – 1.97
Yukarıdaki oranlar  sitesinden alınmıştır.
Analiz
Euro 2016’ya ev sahipliği yapacak olan Fransa’nın konuğu son dünya şampiyonu Almanya olacak.
Euro 2016’ya hazırlıklarına son sürat devam eden Fransa kısa süre önce Benzema ile Valbuena arasındaki şantaj davası nedeniyle adeta şok yaşadı. Benzema’nın gözaltına alınması ve gelecekteki futbol oynama durumunun belirsiz olması teknik direktör Deschamps’ı oldukça zorlayacak gibi gözüküyor. Planları Giroud’ya göre yapacak olması en doğru seçenek. Elemelerde ev sahibi Fransa oynadığı futbolla büyük övgü almış ve fazlasıyla keyif vermişti. Uzun zaman sonra ilk defa bu kadar doyurucu bir futbol oynadılar ve aldıkları övgüyü de fazlasıyla hak ettiler.
Almanya ise Euro 2016 Elemelerinde 22 puanla grup lideri olarak şampiyonaya katılma hakkı elde etti. Dünya Kupası’nı kazandıktan sonra bir kaç musabaka rehavete kapıldığı gözlenen Almanya, ilerleyen dönemde bildiğimiz Almanya gibi oynamaya başladı. Formda olan Gomez’i de kadroya çağırarak hücum gücünde artışa yönelen Almanya’nın bir adım önde olduğunu düşünüyorum.
İki takım da neleri eksik yaptığını, neleri iyi becerdiğini görecek. Ne Fransa, ne de Almanya kendi oyunundan vazgeçecektir.
Tercih : 2

buton