Free promosyon Veren iddaa Siteleri

promosyonlar 9 Ağustos 2015, 00:28 Free promosyon Veren iddaa Siteleri

Merhaba arkadaşlar free promosyon veren iddaa siteleri başlığı altında buradan sizlere anlık olarak free promosyon veren iddaa şirketlerini paylaşacağım siz iddaa severler için yüksek oranda ve güzel iddaa veren siteleri sizlere buradan bildireceğim. Ücretsiz promosyon veren iddaa firmalarını bu yazı altından takip edebilirsiniz.

Bedava iddaa hakkı veren siteler aşağıda listesi haldedir. Canlı desteğe bağlanarak rica edebilirsiniz. Deneme promosyonu olarak bedava olarak iddaa yapmanıza imkan vermektedirler.

Free promosyon veren iddaa siteleri

  • İntbet24.Com
  • Sportotobet.com
  • Betmatik.Com

Sportotobet Free promosyon Şartları

Almış olduğunuz promosyonun 10 katını en az KOMBİNE KUPON (minimum 2 musabaka) içerisinde futbol major liglerinde veya basketbol iddaalarınde çevirmelisiniz.Kombine kupon yaptığınızda kombinedeki her bir iddaain oranı 1,55’den az olmamalıdır.Yalnızca musabaka öncesi iddaaler çevrime dahildir fakat Tekli iddaa – Alt/Üst – Tek/Çift – Beraberlikte iade gibi aynı musabakaa yapılan iki olasılıklı iddaaler kabul edilmeyecektir.Ayrıca Futbol ve basketbol karşılaşmaları harici spor dallarına ait iddaaler çevrime dahil edilmemektedir.Sistemimizde yer alan SANAL ve CANLI BAHİS den alacağınız iddaaler çevrime dahil edilmemektedir. Bu bölümlerde ki kazançlarınız silinerek promosyon miktarınız bakiyenizde bırakılmaktadır. promosyon çevrim süresi 7(yedi) gündür.
Çevriminizi tamamladıktan sonra minimum 50TL yatırım yaptıktan sonra çekim yapabilirsiniz. promosyon ile maximum 15 katı kazanç sağlayabilirsiniz; 200TL üzerindeki kazancınız çekim sonrasında silinir

Sportotobet promosyon için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

İntbet Free promosyon

İntbet24.com iddaa firması yeni üyelerine özel 10 TL promosyon vermektedir. Hemen üye olup 10 TL değerinde free promosyon kazanabilirsiniz. Çevrim şartınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak bakiyenize promosyon yansımaktadır. Çevrim şartını tamamlama görevi siz iddaa severlere kalmaktadır. ?

No Deposit promosyonu intbet24.com

İntbet24.Com 10 TL free promosyon kuralları

1 – Ücretsiz promosyonumuzdan faydalanabilmek için para yatırımı yapmanız gerekmez. Sitemizde üyelik oluşturmanız yeterlidir.

2 – Para yatırımı olmadan alınan promosyonlarda çevrim şartları sitemizdeki tüm promosyonlarda olduğu gibi, ana kasaya aktarılmasından önce 10 katı kadar iddaa yapılmalıdır. Bu iddaalerde musabaka öncesi iddaaler yapılmalıdır. (Canlı iddaa yapılamaz.) Kuponu oluşturan bütün karşılaşmaların her biri minimum 2.0 oranlı olmalıdır. Tekli ve kombine kuponlar yapabilirsiniz.

3 – Her kullanıcı aynı anda 1 promosyona sahip olabilir, yeni yatırımlarda yapılan promosyon talepleri ile birlikte önceki promosyonunuz ve çevriminiz tamamen iptal edilecektir. Bu şartlara uygun olmayan kuponlar promosyon çevrimine dahil edilmeyecektir.

4 – promosyonunuz ile iddaa yapmaya başlamadan önce belgelerinizi onaylatmanız gerekmektedir. Belgeleriniz onaylı değil ise belgeleriniz onaylanmadan önce yapılan tüm kuponlarınız iptal edilecektir. Bu güvenlik amacı ile alınan bir tedbirdir. Kullanıcıların birden fazla üyelik oluşturmalarını engellemek amacı ile uygulanmaktadır.

5 – promosyon çevriminde sistem kuponları, Alt/Üst, Tek/Çift vb. aynı musabakaa yapılan iki olasılıklı iddaaler ve beraberlikte iade promosyon çevriminde kabul edilmeyecektir.

6 – Bu promosyon diğer promosyonlarlar ile birleştirilemez. 

7 – Bu promosyon sadece yeni oluşturulan üyelikler için geçerlidir, eski üyelikler için para yatırım promosyonları geçerlidir.

8 – Bu promosyondan her kullanıcı sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu promosyontan faydalanabilir. Intbet istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. promosyon suistimali yapan ve tespit edilen  üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) Ana para bakiyesi de dahil olmak üzere tüm hesap kapatılacaktır.

9 – Yukarıdaki koşulları sağlayan kuponların promosyona dahil olabilmesi için kazanmis veya kaybetmiş olmasi dikkate alınmamaktadir.

10- “Intbet” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda yada sistemsel bir sorun durumunda promosyonu ve promosyontan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

11- Ücretsiz promosyonunuzla tek seferde maksimum 500 TL iddaa yapabilirsiniz.

12- 30 Gün içerisinde çevrimi tamamlanmamış ücretsiz promosyonlar iptal edilecektir.

13- Intbet istediği zaman üyelerinden Kimlik, Ikamet Belgesi vb. isteme yetkisine sahiptir bu belgeleri kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançlarını bloke edilebilir.

14- promosyon kuralları ülkeye göre değişiklik göstermektedir.Kullanıcının VPN,VPS yada DNS ayarlarında yaptığı değişiklikler neticesinde, farklı ülkelerden giriş sağlaması durumunda, üye olduğu ülkedeki promosyon kuralları geçerlidir.

15- promosyonunuz, ilk üyelik işleminizle birlikte promosyon hesabınıza otomatik olarak yatmaktadır.promosyon kullanmak istemeyen üyelerimiz her hangi bir işlem yapmaları gerekmeden para yatırımı yaparak, nakit kasalarıyla oyunlarına devam edebilirler.

16- promosyonunuzdaki kazancınızı, çevrim şartlarını tamamladıktan sonra ana bakiyenize çekebilirsiniz. Ana bakiyenize çekerken, finans birimi tarafından inceleme yapılabilir yada kimlik doğrulayıcı belge talep edilebilir. Geri çekim talebinizle birlikte promosyon hesabınızdan hiç bir işlem yapmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde promosyonunuz geçersiz sayılacaktır.

17- Intbet genel kurallarını ihlal edecek şekilde yapılan kuponlar promosyona dahil edilmeyecektir.

18 – Ücretsiz verilen promosyon ve promosyonlarda üst limit belirlenmektedir. Ücretsiz promosyonlar için maximum kazanç 500 TL ile sınırlıdır.

21 – Para yatırımı yapılmadan alınan ve kullanılan ücretsiz promosyonlarda kimlik belgesi ibraz edilmesi, kimlik bilgilerinin doğru girilmesi ve belirtilen bilgilere ait şahısın kendi banka hesabına çekim yapması gerekmektedir.

 

buton