Gamebookers

iddaa Siteleri 24 Mart 2016, 17:40 Gamebookers

Gamebookers iddaa sitesi 1998 yılında kurulmuş olmakla beraber 2000 yılında kullanıcılırına iddaa olanakları sunmaya başlamış ve online hayatına başlamıştır. Part Gaming hizmeti vermektedir. Merkezi Gibralta da bulunan bu iddaa sitesinin lisansı bulunmaktadır. 2007 yılına kadar Türkiye’de hizmet veren ve pek çok kullanıcıya ulaşan bu site Türkiye’de çıkan bir yasadan dolayı bu tarihten sonra artık Türkiye den kullanıcı kabul etmemeye başlamıştır. Sitenin kullanıcılarına sağladığı hizmetler arasında son dakika iddaaları, canlı iddaaler, haberler, istatistikler, sonuçlar ve takım gibi pek çok alternatif yer almaktadır. Oynanacak iddaain analizini site üzerinden yapılmasını sağlayan sitede istatikler konumundan takımların bilgileri bulunmaktadır. Sitenin para yatırma ve çekme seçeneklerinde alternatifler mevcuttur.

Promosyonlar

Gamebookers sitesi promosyonlar çeşitlerine göre 3 türde paylaşılmaktadır. Bunlar poker, gazino ve finansal promosyonlardır. Poker promosyonlarında 2 çeşit promosyon bulunmaktadır. Hoş geldin promosyonu 10 parça halinde kullanıcılırına verilmektedir. Poker oynayarak promosyonları toplayabilme imkanını vermektedir. Para birimlerine göre promosyon şartları değişmektedir ancak para birimi ne olursa olsun promosyonu kazanabilmek için 60 gün süre veren bu sitede bu süreç içerisinde promosyonları değerlendirme fırsatı sunmaktadır. Para birimi dolar ise promosyon miktarının 6 katını GB puanı olarak toplamak, euro da ise 8 katını, sterling biriminde ise 9 katını GB puanı olarak topladıktan sonra promosyonlar serbest kalmış ve hesaba geçmiş olmaktadır. Hesap açma promosyonu olarak genelde 25 ile 50 euro arasında promosyon veren bu sitede yeni başlamak üzere olan turnuva ve şampiyonalar için de farklı şartlarda ve değişik oranlarda promosyon imkanı vermektedir.

iddaa oranları ve türleri

Gamebookers iddaa sitesi spor iddaalarınde çok farklı türlerde ve müsabakalarda iddaa yapma talihını müşterilerine veriyor. Futbol, tennis, basketbol, buz hokeyi, Formula 1, hentbol, voleybol, kayakla atlama, dart, rugby, snooker, dövüş sporları, boks, biatlon, beyzbol ve 23 tane daha farklı iddaa türleri olmak üzere farklı iddaa oranları sitesinde bulundurmaktadır. Yani sitenin analizini yapınca pek çok spor müsabakalarına oynanıldığını göstermekte ve alternatif sunmaktadır. En önemlisi Amerikan sporları altında geniş ve farklı seçenekleri bünyesinde barındıran bir site olarak online hayatında kendine yer edinmiştir. Dünyanın neredeyse her yerinde ki müsabakalara iddaa yapma olanağı sunmaya çalışmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Site içerisinde çok sorulan ve kullanıcının aklına takılabilir sorulara yer veren sitede canlı yardım bulunmamaktadır. Site içerisinde bulunan soruları okuyarak ya da sorunun çeşitine göre işlem yaparak sorunları çözmeyi sağlamaktadır. Aranılan sorunlar bu yollar ile çözülmezse destek ekibinin iletişim bilgileri sitenin sağ üst köşesinde iletişim sekmesinde bulunmaktadır. Ülkeler için bilgiler bulunmaktadır.  Sorun için müşteri hizmetlerine ulaşıldığı taktirde sitenin destek hattı sadece İngilizce ve Rusça dilleri olmak üzere 2 dilde hizmet vermektedir.

buton