gazino Dünya

iddaa Siteleri 7 Nisan 2016, 02:34 gazino Dünya

Kahnawake, oyun komisyonu tarafından verilmiş olan lisans ile hizmetlerini sürdüren gazino dünya, 2014/07/21 numaralı lisansı nedeni ile denetim altında tutulan bir sitedir. Mavi bir işlem platformu ile üyelerinin karşısına çıkan gazino dünyada, oyunlar ağırlıktadır. iddaa seçeneğinin yer almadığı gazino dünyada, farklı ve popüler tüm oyun çeşitlerine rastlamak mümkündür.

gazino Dünya Hizmetleri Nelerdir?

gazino dünya hizmetleri olarak bilinen oyun çeşitleri, poker oyunlarından, gazino oyunlarından, tavla oyunundan ve canlı gazino oyunlarından meydana gelmektedir. 7/24 anlayışı ile hizmet verilen sitede, canlı destek hattı bulunmakta olup, üyeler ile her an iletişim sağlanması hedeflenmektir.

gazino Dünya Poker Oyunları

gazino dünya içeriğinde yer alan canlı poker bölümünde, gerçek kuripiyeler eşliğinde bulunan oyun çeşitlerine rastlanmaktadır. Aynı bölüm altında ekranlarda oyunlar canlı olarak verilmekte olup, sesli ve görsel iletişim kurulabilmektedir.

gazino Dünya gazino Oyunları Nelerdir?

En yeni ve en popüler oyunların yer aldığı gazino dünya oyun seçenekleri, gerçek oyun ve deneme amusabakalı oyun olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Makine oyunlarının da yer aldığı bölümde, eğlenmek ve eğlenir iken kazanç elde etme talihını yakalamak, aynı zamanda faaliyetlere göre promosyon elde etmek mümkündür. Canlı gazino bölümünde ise, black jackten pokere, baccarattan roulettee, Omaha holdemden Türk pokerine, Teksas holdemden dragon tigere ve sicboya kadar tüm popüler oyunlar bulunmaktadır.

gazino Dünya Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

gazino dünya para yatırma yöntemleri arasında, epaycode, banka havalesi, paykwik, astropay, cepbank, kredi kartı ve ecopayz bulunmaktadır. Kullanılan yöntemlerin bazılarına promosyonta verilmekte olup, ekstra eğlence ve ekstra kazanç imkanı yaratılmaktadır. gazino dünya para çekme yöntemleri ise, banka havalesi ve kredi kartı ile cepbank ve ecopayzdan meydana gelmektedir. Para çekim işlemlerinde site yönetimi tarafından belge talebinde bulunulmaktadır.

gazino Dünya Tarafından Verilen promosyonlar

Siteye yeni üyelik işlemini gerçekleştiren ve üye olduktan sonra hesaplarına ilk kez para yatıranlara verilen %100 oranlı 500 Türk lirası değerindeki ilk üyelik promosyonu, gazino dünya promosyonları arasında ilk sırada yer almaktadır. Her gün para yatıran üyelere verilen %10 oranlı para yatırım promosyonu da dikkat çeken bir promosyon çeşididir. gazino oyunlarına katılan ve oyunlarda belirtilen miktarlarda kayıp yaşayan üyelere verilen promosyon çeşidi ise, %25 geri ödeme promosyonudur. Epaycode yöntemini kullanan ve bu yöntem ile hesaplarına para aktaran üyelere verilen promosyon oranı ise, %10’dur. Cuma günleri, hesaplarına para aktaran üyelere verilen ekstra promosyon ise, her Cuma 500 Türk lirasına kadar promosyon olarak tanımlanmaktadır. Yatırım işlemlerine verilen bir diğer promosyon çeşidi ise, %10 oranına sahip astropay yatırım promosyonudur. gazino dünya içeriğinde yer alan beton canlı oyunlarına katılan üyelere verilen geri ödeme promosyonunun oranı da %10’dur. Diğer promosyonları ise, arkadaşını davet et promosyonu ve vip özel promosyonu meydana getirmektedir.

buton