gazinoda Kazanma Yolları

Özellikle gazino severleri ilgilendiren bu yazımızda gazinoda kazanma yollarını anlatacaz.Aslında gazino kazanmak demek kaybettiğinde üzülmemek yada kazandığında anında çekilebilmektir.Uzun vadede gazino ve canlı gazino oyunlarında kazanma yüzdesi çok düşük olup yaklaşık %5 talihlı kişi uzun vadede gazinolardan para kazanabilmektedir.Bu yüzden gazino iddaa ve diğer oyunlardan onlarca kat daha zevkli olmasına rağmen kayıplarınızda bir o kadar yüksek olabilir.Bu nedenle gazino oyuncuların en önemli altın kuralı oynadığı oyunları eğlence için oynaması ve kesinlikle geleceğiniz,borcunu yada yatırımını bu oyunlardan gelecek paraya bağlamamasıdır.

gazinoda Kazanmanın Altın Kuralları

  1. gazinoya giriş ve çıkışlarınızda alt ve üst limitleriniz olsun.Şu kadar kazandığımda çıkacam yada şu kadar keybettiğimde çıkacam diye.Bu limitlerin kesinlikle üstüne çıkmayın.
  2. Oyun oynadığınız miktar gözden çıkardığınız bir miktar olsun.Bölece kaybettiğinizde üzülmesiniz.Oyunu daha keyifli oynarsınız ve kazanma ihtimaliniz emin olun artar.
  3. Standart miktarlarda oynamaya dikkat edin.Bu oldukça önemli bir ayrıntı olup kazancınız yada kaybınız artğından iddaaları büyütmeniz her zaman sizin zararınıza gazinonun ise karına olacaktır.
  4. Sinirlenmeyin.gazinoda olmayacak eller ile kazanmanız yada kaybetmeniz mümkündür.Bu nedenle kesinlikle sinirlenmeyin bu sizin kendinizi tutamamanıza sebeb olur ve kaybınız artar.
  5. Bu el kazanacam demeyin.Her yeni el eşit olasılık demek olup kaybınızın üzerine bu sefer kazanacam diye gitmeyin.
  6. talihlı gün vardır ama sınırları aşmayın.Kazancınız artığında bugün talihlı günüm diyip çok fazla oyuna devam etmeyin.Kazandığınız miktarı alın ve çıkın.
  7. Aşırı alkol almayın.Özellikle gerçek gazinolarda alkol ve türevleri bedava olup bu tamamen sizin oyuna iyi konstre olmamanıza sebebiyet vermemk içindir.Bu nedenle gerçek bir gazinoda fazla hatta mümkünse hiç alkol almayın.Çay kahve ve diğer içeceklerinde ücretsiz olup aynı zamanda uykunuzu açacağını unutmayın.
  8. gazinoda oynamak için borç almayın.gazinoda oynadığınız oyunlar tamemen eğlenci odaklı olmalı borç olarak oynadığınız oyunlarda adrenalinin fazla salgılanması ve stres sonucu sağlıklı düşünmeseiniz ve kayıplarınız artar.
  9. Sürekli aynı masada oturmayın oturacaksanız bile zaman zaman kalkıp hava alın.

Kısaca gazinoda kazanmak için kesinlikle rahat olmalı stresten uzak durmalı ve kafanızı meşgul eden şeyler olmamlıdır.gazino oyunlarında kazanan oyuncuların çoğu bu özelliklere sahiptir.

buton