gazinodünya Para Yatırma

iddaa Para Yatırma 28 Şubat 2016, 07:24 gazinodünya Para Yatırma

gazinodünyası iddaa sitesine yapacağınız yatırımlarda kullanabileceğiniz yöntemler ve bu yöntemlerin minimum, maximum limitlerini araştırdık.

gazinodünyası canlı gazino iddaa şirketi üyelerine para yatırma işlemlerinde kullanabileceği son derece hızlı ve güvenilir bir çok farklı yöntem sunmaktadır. Para yatırma işlemlerini 7 farklı yöntemden herahangi bir tanesi ile yapabilirsiniz. Para yatırıma işlemlerini Banka Havalesi,Cepbank, Kredi Kartı, Ecocard, Astropay, Paykwik ve Epaycode yöntemlerinden herhangi birisi ile yapabilirsiniz. Para yatırma işlemleri hakkında bilgilendirmeler.

gazinodünya Yatırım Limitleri

Cepbank ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 50 tl olması gerekiyor.Bu yöntem ile tek seferde maximum ise 1000 tl yatırım yapabilirsiniz.

Banka Havalesi ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 250 tl olması gerekiyor. Bu yöntemin üst limit yoktur dilediğiniz kadar yatırım yapabilirsiniz.

Ecocard ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 25 tl olması gerekiyor. Bu yöntem ile tek seferde maximum 12.500 tl yatırım yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 50 tl olması gerekiyor. Bu yöntem ile tek seferde maximum 600 tl yatırım yapabilirsiniz.

Astropay ve Epaycode ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 10 dolar olması gerekiyor. Bu yöntemlerin üst limiti yoktur dilediğiniz kadar yatırım yapabilirsiniz.

Paykwik ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 25 tl olması gerekiyor. Bu yöntem ile tek seferde maximum 1000 tl yatırım yapabilirsiniz.

Para yatırma işlemleriniz maximum 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

buton