gazinomilyon gazino Sitesi

iddaa Siteleri 8 Nisan 2016, 01:51 gazinomilyon gazino Sitesi

Beyaz ve siyah ağırlıklı renklerin görüldüğü işlem platformuna sahip olan gazinomilyon, gazino oyunları alanında üyeler ile buluşan bir sitedir. 2014/02/18 numaralı kahnawake oyun komisyonu lisansı ile hizmetlerini sürdüren sitede, tüm popüler oyun çeşitlerine rastlamak mümkündür. Evolution gaming, micro gaming, netent, yggdrasil, betgames, ezugi ve topgame gibi güçlü alt yapıların kullanıldığı sitede, adillik ilkesi ve kaliteli hizmet ilkesi ön plana çıkarılmaya çalışılmaktadır.

gazinomilyon Hizmetleri

gazinomilyon hizmetleri yalnızca oyunlar ve canlı oyunlardan meydana gelmektedir. Genel başlıklar ile ele alınacak olunur ise, canlı gazino oyunları, slotlar, masa oyunları, canlı poker ve tavla, gazino dünya hizmetleri olarak sıralanabilmektedir.

gazinomilyon Canlı gazino Oyunları

Güçlü teknik alt yapıların kullanıldığı canlı gazino bölümünde, beton oyunları, roulette, keno, baccarat ve poker ile black jack ön plana çıkmaktadır. Gerçek oyuncular, gerçek paralar ve gerçek kuripiyeler ile deneyim kazanmak isteyenler, canlı gazino oyunlarında bulunan masalardan her hangi birine oturarak amusabakalarına ulaşabilirler. Türkçe roulette ya da auto roulette gibi masalarda hem parasal limitler, hem de oyuna giriş limitleri görsel olarak sunulmaktadır.

gazinomilyon Slotları

Jackpot oyunlarından masa oyunlarına, klasik slotlardan video slotlara, yeni oyunlardan alternatif oyun seçeneklerine kadar yüzlerce oyun, gazinomilyon slot oyunları arasında bulunmaktadır.

gazinomilyon Masa Oyunları

gazinomilyon masa oyunları olarak ifade edilen bölümde, American roulette, baccarat, red dog, craps, combat cards, sicbo, black jack pro, promosyon poker, ponton gibi onlarca oyun seçeneğine rastlanılmaktadır.

gazinomilyon promosyonları

gazinomilyon ailesine yeni katılanlara ve hesaplarına ilk defa para yatıranlara verilen 600 Türk lirası değerindeki ilk üyelik promosyonu %100 orana sahiptir. Pazar günleri yapılan ödemelere verilen promosyon ise, her Pazar %25 geri ödeme promosyonu olarak tanımlanmaktadır. Ayrıca, her hafta yapılan ilk para yatırım işlemlerine de 3.000 TL promosyon verilmektedir. Çarşamba %20 geri ödeme promosyonu, %10 epaycode yatırım promosyonu, %10 astropay yatırım promosyonu, canlı beton oyunları, %50 geri ödeme promosyonu, arkadaşına öner 50 Tl kazan promosyonu ve gazinomilyon vip özel promosyonu diğer gazino milyon promosyonları olarak görülmektedir.

gazinomilyon Ödeme Yöntemleri

gazinomilyon ödeme yöntemleri e-pro, astropay card, epaycode, ecopayz, kredi kartı, ukash, banka havalesi yöntemlerinden meydana gelmektedir. Her bir yöntemde farklı limit ve süreler bulunmak ile birlikte, aynı yöntemler, hem para yatırma işlemlerinde, hem de para çekme işlemlerinde kullanılmaktadır. Paykwik ve neteller gibi yöntemlerde benimsenmekte olup, hesap seçimleri üyelerin tercihlerine bırakılmıştır. Site yönetimi tarafından ayrıca kullanılan para yatırma yöntemlerine göre farklı limit ve oranlarda promosyon dağıtımı da yapılmaktadır. Eğer üyeler haftanın belirli günlerini tercih eder ve bu günlerde yatırım işlemi yaparlar ise, ekstra promosyon kazanma talihını da elde etmektedir. Astropay ve epaycode, yatırım işlemlerine verilen promosyonlar arasında örnek olarak gösterilebilir.

buton