Gerçek Parayla Okey Oynama

Poker gazino 7 Kasım 2015, 04:55 Gerçek Parayla Okey Oynama

Online iddaa siteleri içerisinde geçerli olan iddaa seçeneklerinin sayısı giderek artmaktadır. bu artışın arkasında yatan sebep ise sitelere kayıt olan kişilerin sayısının hızlı bir biçimde artış göstermesidir. Tüm bu kullanıcıların isteklerini yetine getirmek için her koldan iddaa seçeneklerine online iddaa platformları içerisinde yer verilmeye çalışılmaktadır.

Son zamanlarda giderek artan bir talep doğrultusunda kişilerin okey oynama işlemini de internet üzerinden gerçekleştirebildikleri bir platforma kavuşmaları sağlanmıştır. Online iddaa siteleri içerisinde genel manası ile görmeye alıştığımız seçenekler şu biçimde sıralanmaktadır;

 • gazino oyunları
 • Canlı gazino oyunları
 • Spor iddaaları
 • Sanal oyunlar
 • Fantasy Games

Bu başlıklardan çok daha başka seçenekler görmek istiyorsanız gerçek parayla okey oynama seçeneğini değerlendirmeye almanız gerekmektedir. Bu seçeneği değerlendirmeye başlamadan önce oyun hakkında net bir bilgiye sahip olunması gerekmektedir.

Okeyin Genel Kuralları

Gerçek parayla okey oynama seçeneğinin değerlendirilmesi için kişilerin bu oyunun kurallarına tam manası ile hakim olması gerekmektedir. Kişilerin bilmesi gereken olmazsa olmaz olarak görülen kurallardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

 • Bu oyunun oynanması için en az 2 en fazla ise 4 kişiye ihtiyaç duyulmaktadır. 4ten fazla kişi sayısı ile oynanmamaktadır.
 • Oyun içerisinde farklı setler bulunmaktadır. bu taş setleri;kırmızı, mavi, sarı ve siyah olarak sıralanmaktadır.
 • Bu oyunun başlangıcında her kişiye 14 adet taş dağıtılmaktadır.
 • Kişilerin kendilerine düşen taş grubu hakkında rakiplerine hiçbir biçimde renk vermemeleri gerekmektedir.
 • Oyun saat yönüne doğru değil bu yönün tam tersi istikamete doğru ilerlemektedir.
 • Bu oyunun bitişi sırasında kişilerin ortaya koyduğu taşlar eğer normal niteliğe sahip olan taşlardan ise kişi oyunu normal bitiş ile sonlandırır.
 • Oyun içerisinde çifte bitmiş kişilerin tüm oyunculardan 4 puan düşülmesine neden oldukları da belirtilmesi gereken noktalardandır.

Gerçek paraya poker oynama seçeneğini değerlendirmek isteyen kişilerin bu okey kurallarına ve hatta daha fazlasına hakim olmaları gerekmektedir. Kişilerin bu oyun yardımı ile hem eğlenceli bir biçimde zaman geçirme hem de kısa bir süre içerisinde kazanç sahibi olma hakları ellerine geçmektedir.

Puanlama

Kişilerin bu oyunda kazançlı olabilmeleri için puanlama sistemine de hakim olması gerekmektedir. Kişilerin okey oyununun artmalı değil eksilmeli bir biçimde oynandığını bilmeleri gerekmektedir. Oyuncular tarafından yaygın bir biçimde kullanılan başlama rakamı 20 olarak belirlenmiştir.

Okey açan kişinin elinin durumuna göre farklı biçimlerde puan düşme işlemi yapılmaktadır. Gerçek parayla okey oynama seçeneğini internet üzerinden değerlendirecek olan kişilerin taş dağıtma ve puanlama gibi konularda endişelenmelerine gerek kalmamaktadır. Sistem kendi kendine bu işlemleri hazırlamaktadır. Eğer güvenilirlik seviyesi yüksek olan bir site tercih edilirse kişilerin çok daha hoş bir biçimde zaman geçirecekleri ve kazanımlarının da çok daha fazla olacağının altını çizmek gerekmektedir.

buton