Hepsiiddaa 305 – Youwin giriş Hepsiiddaa305.com

Avrupa’nın en iyi iddaa siteleriden Youwin’in Türkçe adresi olan Hepsiiddaa301.com engellendi. Bu engelleme ardından Youwin firması yeni Türkçe adreslerini Hepsiiddaa305.com olarak belirledi.

Youwin iddaa sitesi Malta merkezli ve Malta lisanslı bir iddaa sitesidir. Avrupa’da isim yapmış ve güvenlirliğini kanıtlamış olan Youwin firması Türkiye iddaa pazarında Hepsiiddaa ismini kullanıyor. İlk olarak youwin ismiyle Tükrçe iddaa hizmetine başlamışlardı. Ama bu alan adının engellenmesinden sonra Hepsiiddaa alan adını markanın ismi olarak belirlediler. Ama zaman içerisinde Hepsiiddaa adresleri de birer birer engellendi. İşte bu son engelleme de tekrar adres değişikliğini zorunlu bıraktı. Hepsiiddaa 305 adresinin aktif olmasından sonra duyurusu mail yoluyla tüm üyelere yapıldı.

Bilgilendirme mailini almayan ya da mailini kontrol etmeyen Youwin üyeleri adres değişikliğinden bihaber ve engelleme sayfası ile karşılaştıkları için tedirginlik yaşıyorlar. Youwin üyeleri Hepsiiddaa’in engellenmesinden sonra sitenin tamamen kapandığını düşünüyorlar. Ama Youwin kapanmadı ve hizmet vermeye devam ediyor. Sadece adres değiştirdiler ve yeni adres üzerinden kesintisiz olarak youwin hizmetlerini kullanabilirsiniz. Hepsiiddaa305 adresine yeni kayıt olacak kullanıcılar 250 TL’ye kadar %100 ilk üyelik promosyonu kazanabiliyorlar. Siz de hemen Youwin’e üye olun ayrıcalıklar dünyasına adım atın.

Yazı etiketleri: hepsiiddaa giriş • hepsiiddaa yeni adres • youwin giriş • youwin yeni adres

30 Mart 2016 Yazıldı Youwin – Hepsiiddaa

buton