Hepsiiddaa 308 – Youwin giriş Hepsiiddaa308.com

Youwin iddaa sitesinin Türkçe adresi olan hepsiiddaa305.com bugün engellendi. Youwin yeni adresi olarak ise Hepsiiddaa308.com alan adı belirlendi.

2014 yılından beri Türkiye iddaa pazarına yönelik hizmet veren Youwin firması dünyaca tanınmış uluslararası iddaa sitelerine sahiptir. Türkiye’ye youwin ismiyle giren firma daha sonra TR’deki marka ismini Hepsiiddaa olarak değiştirmiştir. Hepsiiddaa markası da belirli zamanlarda engellenmiş ve adres değiştirmek zorunda kalmıştır. Türkiye’deki youwin markasının ismi olan hepsiiddaa’in son adresi ise hepsiiddaa 308 olmuştur.

Youwin giriş adreslerinin bu şekilde engellenmesinin sebebi ise TR’deki online iddaa yasasıdır. Çünkü bu yasa kapsamında, Türkçe olarak hizmet vermek isteyen iddaa sitelerinin Türkiye’den iddaa lisansı alması gerekiyor. Youwin böyle bir lisansa sahip olmadığı için TİB tarafından illegal kabul edilmekte ve giriş adresleri engellenmektedir. Hepsiiddaa yeni adresi şu anda aktif olarak hizmet veriyor. Hepsiiddaa giriş için yukarıdaki butona tıklayabileceğiniz gibi direkt olarak hepsiiddaa308.com adresini tarayıcınıza yazarak siteye ulaşabilirsiniz.

Yazı etiketleri: hepsiiddaa giriş • hepsiiddaa yeni adres • youwin giriş • youwin yeni adres

11 Mayıs 2016 Yazıldı Youwin – Hepsiiddaa

buton