Hepsiiddaa 310 – Youwin yeni adres Hepsiiddaa310.com

Hepsiiddaa Youwin giriş adresi olan Hepsiiddaa308.com TİB tarafından 30 Mayıs 2016 tarihinde erişime engellendi. Youwin yeni adresi ise Hepsiiddaa310.com oldu.

 

Youwin, Malta Lisansı ile hizmet veren güvenilir online iddaa sitelerinden birisidir. Youwin geçtiğimiz aylarda bir taraftarın arabasını satıp youwin’de Fenerbahçe’ye iddaa oynaması viraliyle kendini Türkiye’de duyurmuştu. Yani açıkça basit yoldan büyük bir reklam kampanyasına imza attılar. İşte bu kadar popülarite beraberinde riskleri de getiriyor. Bu da giriş adreslerinin engellenmesi şeklinde oluyor. Bir süredir hepsiiddaa308.com adresi ile hizmet veren sitenin adresi bloklanınca yerini Hepsiiddaa 310 adresine bırakmak zorunda kaldı.

Yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi Youwin firması yeni reklamında Cicişleri kullanmış. Türkiye Totem promosyonu kapsamında Milli Takımımızın atacağı her gol için 20 TL, gole dönüşen penaltı atışları ve kurtarışları için 10 TL, kırmızı kart gören oyuncularımız olursa onlar için de 10 TL promosyon veriliyor. Tabi bu promosyonun bazı şartları var. Youwin taraftar promosyonu ve totem promosyonu kampanyalarını incelemek için Youwin yeni adresi üzerinden siteye giriş yaptıktan sonra promosyon sayfasına göz atabilirsiniz. Youwin’e yeni üye olacak kullanıcılar da sitemize özel 300 TL’ye kadar %100 ilk üyelik promosyonundan yararlanabilirler. Bunun için yapmanız gereken üstteki butona tıklayarak Youwin’e üye olmanızdır.

Yazı etiketleri: hepsiiddaa giriş • hepsiiddaa yeni adres • youwin giriş • youwin yeni adres

1 Haziran 2016 Yazıldı Youwin – Hepsiiddaa

buton