Hiperbet 365 – Hiperbet giriş Hiperbet365.com

Güvenilir iddaa firmalarından birisi olan Hiperbet’in bir önceki giriş adresi Hiperbet777 TİB tarafından engellendi. Hiperbet artık bundan sonra Hiperbet365 adresi üzerinden hizmet verecek.

Uzun yıllardır Türkçe hizmet veren bir sitedir Hiperbet iddaa sitesi. Türkiye’de ikamet eden iddaa oyuncuları arasında oldukça popülerdir. Bu popülerlik yanında daha kolay göze batmak gibi bir riski de getiriyorki sitenin giriş adresleri kısa aralıklarla TİB tarafından engelleniyor. İşte dün gece Hiperbet777.com adresine yapılan engelleme sonrasında siteye girişler imkansız hale geldi. Neyseki bu durumu kısa sürede fark eden Hiperbet yönetimi hemen Hiperbet 365 adresini hizmete sundu. Hiperbet’te yaşanan bu adres değişikliği tüm üyelere e-posta yoluyla bildirildi. Tabi bu postaları kontrol etmeyen birçok Hiperbet üyesi eski adrese giriş yapamadı ve sitenin kapandığını düşünenler bile oldu.

Hiperbet iddaa sitesi hizmetine her zaman olduğu gibi titizlikle devam etmektedir. Hiperbet giriş adresini www.hiperbet365.com olarak güncellemiştir. Eğer siz de Hiperbet’e giriş için sitemizdeki linkleri kullanan bir ziyaretçimiz iseniz otomatik olarak yeni adrese yönlenebilirsiniz. Ancak tarayıcıya direkt olarak adres yazarak siteye giriş yapan kullanıcılar maalesef eski adresi kullanamayacaklardır. Bu nedenle her zaman için sizlere önerimiz sitemizdeki giriş linklerine tıklayarak iddaa sitelerine ulaşmanızdır. Hiperbet iddaa sitesine yukarıdaki link üzerinden üye olup ilk para yatırmanızda en az 300 TL yatırırsanız bir o kadar da Hiperbet’ten promosyon alırsınız.

Yazı etiketleri: hiperbet giriş • hiperbet yeni adres

20 Şubat 2016 Yazıldı Hiperbet iddaa

buton