Hiperbet 444 – Mobil Giriş Hiperbet444.com

Hiperbet iddaa sitesinin Hiperbet365 adresi geçtiğimiz gün engellendi. Hiperbet yeni adresi ise Hiperbet444.com oldu.

Hiperbet, Kosta Rika menşeili olup Curaçao lisansı ile hizmet veren bir iddaa sitesidir. Zaten artık hemen hemen tüm iddaa siteleri merkezlerini Curaçao’ya almaya başladılar. Hiperbet Curaçao lisansı ile yayın yapan bir iddaa sitesi olmasına rağmen Türkiye’de lisansı bulunmadığı için illegal kabul edilmektedir. Bu nedenle Hiperbet adresleri sık sık TİB ya da mahkemeler tarafından erişimi engellenmektedir. Türkiye’deki iddaa yasası kapsamında Türkiye’den lisans almayan iddaa sitelerinin adresleri engellenmektedir. Çünkü bu siteler Türkçe yayın yaparak Türkiye’den müşteri kabul etmektedirler. Hiperbet 444 adresi de bu engellemeler yüzünden yayına sunulan son adres olarak açılmıştır. Hiperbet444 de önümüzdeki günlerde engellenecektir. Bakalım o zaman yeni adres ne olacak? Bunun da ilk duyurusunu sitemizden takip edebilirsiniz.

Hiperbet444 yeni üye olan kullanıcılarına 300 TL’ye kadar ilk üyelik promosyonu veriyor. Bu promosyontan yatırılan tutarın %100’ü kadar yani maksimum 300 TL tutarında yararlanabilirsiniz. Hiperbet 444 ilk üyelik promosyonunun edinme ve çevrim şatları kısmında şöyle bir bilgi yer alıyor:

Yapilan her 1TL spor bahsi için (Min 1.50 oran) 0.33TL promosyon kullanima açilacaktir. Örnegin; 1.50 oranli bir musabakaa 30 TL`lik iddaa yaptiginiz zaman, 10 TL promosyon, promosyon cüzdaniniza aktarilacaktir. İstediginiz her an promosyon cüzdaninizdaki promosyonlarinizi spor iddaaları bakiyenize aktarabilirsiniz.

Hiperbet giriş için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz. Sitemizdeki hiperbet linklerine tıkladığınızda en son güncel adrese yönlenirsiniz. Dilerseniz tarayıcınızdaki adres çubuğuna Hiperbet444.com yazarak direkt giriş yapabilirsiniz.

Yazı etiketleri: hiperbet giriş • hiperbet yeni adres

2 Nisan 2016 Yazıldı Hiperbet iddaa

buton