iddaa Borsaları

iddaa Siteleri 4 Mart 2016, 10:23 iddaa Borsaları

Günümüzde iddaa oynayan kişiler için şüphesiz yakından ilgilendiren bir diğer önemli konuların başında ise iddaa Borsaları yer alıyor. Dünyanın ilk iddaa borsası içerisinde ise İngiliz iddaa şirketi olarak ön plana çıkan Betfair yer alıyor. . 1999 yılında iki girişimci tarafından kurulan şirket 2011 yılında 2000’den fazla çalışanıyla büyümüş ve iddaa borsasının yanı sıra en büyük iddaa şirketlerinden biri olma başarısını da göstermiş bulunuyor. Borsanın temeline göz gezdirdiğimiz de ise kazanılan ve kaybedilen paraların müşteriler arasında el değiştirme işlemine de dönüşmesi durumu görülüyor. iddaa borsası şirketlerinin hemen hepsi “masa parası” benzeri bir komisyon alıyor. Bu komisyon her ne kadar pek çok şirketlerde farklılık göstermiş olsa da genel itibariyle %1 ile %5 arasında bir değişim söz konusu oluyor.

Dünyanın En Büyük iddaa Borsaları Hangileri

Dünyanın en büyük iddaa borsaları arasında ise Betdag, betfair, Matchbook ve WBX yer alıyor. Tüm saymış olduğumuz iddaa borsa şirketlerinin içerisinde yalnızca WBX Türkiye’den müşteri kabul etmekte olduğunu belirtmek isteriz. iddaa borsalarının en önemli temel avantajlarından birisi de yüksek oranlar ve alınan iddaai satabilme ya da bir diğer olumlu yanı da aç başlamadan da kar edebilme olasılığının fazlası ile yüksek olmasıdır.  Olumlu yanının aksine bu tür iddaa borsalarının olumsuz yanlarından birisi ise popüler olmayan liglerdeki musabakalarda yaşanabilecek hacim sıkıntısıyla ilgili olarak bir dezavantajlık durumu yaşanabiliyor. Her ne kadar en yüksek hacme sahip olan Betfair’de bile e Türkiye 3. ligine iddaa yapmanızın hiçbir şekilde mümkün olmadığını söylemek isteriz.

Türkiye’de Erişilebilen iddaa Şirketleri Hangileri?

Betboo, Forvetbet, youwin, tempobet, betburda, Artemis bet konularında pek çok hizmet veren şirketleri de bulabilmeniz artık oldukça kolay olmaya başlayacak. Tüm bu saymış olduğumuz şirketlerin haricinde aynı zamanda BETPAS’da yer alıyor. Bu sayede artık sizlerde iddaa borsaları ile al ve sat işlemlerinizi de çok kolay bir şekilde yapmaya başlayarak yüksek oranda kazanç sağlayabilmenin de bir an önce mutluluğuna şahit olacaksınız. Birden farklı şirketleri görebilmek de artık çok kolay olacak.

buton