iddaa Çeşitleri Nelerdir

Genel 1 Ağustos 2015, 03:31 iddaa Çeşitleri Nelerdir

iddaaler çeşitlidir ve iddaa oynayan kişilerin çok iyi bir takip ve analiz yeteneklerinin olması şarttır. Kimi zaman taliha güvenilse de, aslında önemli olan musabakalar ile ilgili yapılacak izlenimlerin analiz sonuçlarına göre hareket etmek, musabakasın gidişatını ve bulunduğu liglerdeki atılan gol, beraberlik ve yenilgi gibi durumların takibinin ayrı bir önemi vardır. Bu takipler talihın daha düşük bir planda gerçekliğe dayalı bir para kazanmak için en önemli yollardan biridir. Bu yüzden oynanan iddaaların, talih olduğu kadar analiz yeteneği, ligleri ve takımın lig içinde diğer takımlarla oynayış biçiminin her bir ayrıntısı izlenmeli ve ona göre bir iddaa oynanmalıdır.

Peki iddaa çeşitleri nelerdir? Öncelik olarak iddaa, analiz ve kesin sonuca dayalı olan musabakasın skorunu bilmekten geçmektedir. Tekli iddaa olarak oynanan bir musabakata iddaa yatırdığınız takım Arsenal ise ve oranı 3.00’sa 50 TL yatırmanız karşılığında skoru eğer doğru bildiyseniz 150 TL kazanabilirsiniz.

Kombine!

Bir diğer iddaa çeşitleri nelerdir konumuzda kombine iddaa türü yer almaktadır. Bu ülkemizde daha çok tercih edilen ve az para yatırılarak çok musabaka analiz edilerek bir paranın 10 ve 20 katı kadar kazancın gelmesi için oynanmaktadır. Bu yüzden tüm analizlerin oynanan iddaate musabakaların doğru ve istenildiği şekilde gelmesi gerekmektedir.

Alt-Üst iddaa

Bu iddaa türü futbolda oynanan bir musabakata beraberlik, galibiyet ve mağlubiyet esaslı oynanan bir iddaa türüdür.

İlk Gol

Bu iddaa tamamen musabaka sırasında ilk golü atacak takımın kimin olacağı üzerine olan bir türdür.

Kaç Gol Olur?

Bu iddaa türünde ise, bir musabaka sırasında kaç tane yol olacağını analiz ederek para yatırma üzerinedir.

buton