iddaa Siteleri Ödemeleri Nasıl Yapar

Genel 16 Mart 2016, 23:33 iddaa Siteleri Ödemeleri Nasıl Yapar

iddaa siteleri, spor iddaaları, diğer iddaaler, oyunlar ve talih oyunları gibi başlıklar altında online olarak hizmet sunan işletmelerdir. Her biri aslında ticari maksat ile kurulmuş birer şirket olan ya da olması gereken iddaa siteleri üzerinden, kullanıcıların kazanç elde etmesi mümkündür. Spor iddaalarınden, canlı iddaalerden, sanal iddaalerden, talih oyunlarından, diğer oyunlardan ve gazino oyunlarından kazanç elde etme talihını yakalayan üyeler, elde etmiş oldukları bu kazançları, farklı yöntemleri kullanarak geri almaktadır. Siteler arasında belirleyici bir unsur olan ödeme yöntemleri, en sık gündeme getirilen konudur.

iddaaler üzerinden hizmet veren her hangi bir siteye üye olmadan önce, yapılan araştırmaların ilk sıralarında, iddaa siteleri ödemeleri nasıl yapar? Sorusu bulunmaktadır. Ödemeler, üyeler açısından önemli olan bir husus olmak ile birlikte, doğal olarak her üye elde ettiği kazancı bir an önce geri almak istemektedir. Bu sayede, hem kazancını almanın keyfini yaşamakta, hem de iddaa sitesinin güvenilir bir site olduğu duygusuna kapılmaktadır. Bahsedilen gerçekten hareket ile iddaa siteleri ödemelerini farklı yöntemler ile gerçekleştirmektedir.

Her bir ödeme yönteminin farklı transfer süreleri ve farklı para birimleri ile farklı bedelleri bulunmaktadır. Ödemelerin yapılmasında belirlen yöntemler, birçok iddaa sitesinde standart başlıklarda bulunmakta olup, üyeler istedikleri yöntemi kullanma talihına sahiptir. iddaa sitelerinde ya da internet üzerinde ismini, diğer kişisel bilgilerini, kredi kartı bilgilerini ya da banka bilgilerini kullanmak istemeyenler, ön ödemeli sistemleri tercih etmektedir. Ön ödemeli sisteme sahip olmayanlar ve kişisel bilgileri ile banka bilgilerinin kullanılmasında veya gündeme gelmesinde sakınca görmeyenler ise, banka hesaplarını ya da kredi kartlarını tercih edebilmektedir.

iddaa Siteleri Banka Aracılığı ile Ödemelerini Nasıl Yapar?

iddaa siteleri, üyelerinin iddaalerden ya da oyunlardan elde ettikleri kazançları, geri ödemek maksadı ile anlaşmalı olan Türk bankaları üzerinden ödeme işlemi gerçekleştirmektedir. Bahsedilen Türk bankalar arasında, Halk bank, TEB, İş bankası, Garanti bankası, Ziraat bankası, Akbank ve Yapı kredi bankası gibi bankalar bulunmaktadır. Eğer üyeler, bu bankalardan her hangi birinde hesap sahibi iseler, elde ettikleri kazançları kolay ve güvenli bir şekilde geri alabilmektedir. iddaa siteleri ödemeleri, bu bankalar aracılığı ile üye hesaplarına aktarmakta ve birçok iddaa sitesi bu işlem için komisyon almamaktadır.

iddaa siteleri arasındaki tek fark ise, ödemelerin gerçekleşme süresi ve limitleridir. Bazı sitelerde banka havalesi ile ödeme işlemi anında gerçekleşir iken, bazı sitelerde bu havale süresi, 30 dakikaya kadar uzayabilmektedir. İnternet üzerinde ve siteler üzerinde yapılan araştırmalarda, birkaç iddaa sitesinin banka havalesi ile ödeme sürecinin 3 günü bulduğu gözlenmiştir. Parasını, yani kazancını hızlı bir şekilde geri almak isteyen üyelerin, süreçler hakkında site içeriklerini incelemesi gerekmektedir. iddaa sitelerinin banka hesapları ya da ilgili banka işlemleri ile yaptığı diğer ödeme çeşitleri de, cepbank ve kredi kartı yöntemidir. Bu yöntemlerinde limitleri ve süreleri, farklı olarak gözlenmekte ve her ikisinde üye isimleri ile aynı olması gerekmektedir.

iddaa Siteleri Ön Ödeme Sistemi ile Ödemeleri Nasıl Yapar?

Site hesaplarına para aktaran ve aktardıkları paralar ile oyunlara katılan veya iddaa seçeneklerinden birini tercih ederek kazanç elde eden üyeler, bu kazançların geri alınmasında, iddaa siteleri tarafından sunulan elektronik ön ödemeli sistemlerden faydalanabilirler. iddaa siteleri, ödemeleri yani para yatırma ve çekme işlemlerini ön ödemeli sistemler ile de yapmaktadır.

Türk kullanıcılara da bu hizmetin sunulmasının nedeni, sitelerin dünya genelinde kullanıcılarının bulunuyor olması ve kullanıcılar tarafından ön ödemeli sistemlerin tercih ediliyor olmasıdır. Bilindiği üzere, ön ödemeli sistemlerde yani elektronik kartlarda, kişisel bilgiler bulunmamakta, sadece pin kodları devreye girmekte ve güvenlik açısından en ufak bir sorun dahi yaşanmamaktadır. Ayrıca bu sistemlerde her türlü ödeme işlemi, anında gerçekleşen işlemler olarak adlandırılmaktadır.

iddaa siteleri ödemeleri nasıl yapar? Sorusunun karşılığı bahsedildiği üzere, ön ödemeli sistemler ve banka hesapları ile yapar şeklinde cevaplanmaktadır. Üyeler hangi sistemi seçerler ise seçsin, site güvenirli olduğu sürece, kazançlarını güvenli ve hızlı bir şekilde geri alabilmektedir. Ayrıca, her bir ödem seçeneğinde üyelere, düzenlenen kampanyalar ile farklı oran ve parasal değerlerde promosyon dağıtımı da yapılmaktadır.

 

buton