iddaa Sitelerince Sunulan Seçenekler

Genel 17 Mart 2016, 13:47 iddaa Sitelerince Sunulan Seçenekler

iddaa sitelerince, kullanıcılara sunulan seçenekler aslında doğrudan siteler tarafından kullanılan teknik alt yapılar ile ilgilidir. Bilindiği üzere, sitelerde yer almakta olan tüm içerikler, yazılım platformları olarak bilinen alt yapı şirketleri tarafından oluşturulmaktadır. Genelde her bir platform sağlayıcı, şirketin farklı uygulamaları olsa da, uygulamalar iddaaler ve oyunlar başlıkları altında toplanmaktadır.

İçerikte yer alan tüm seçeneklerde bu ana başlıkların alt gruplarını meydana getirmektedir. iddaa siteleri sundukları seçenekler ile üyelerin ilgisini çeken ve zengin içerikleri sayesinde, daha geniş kesimlere hitap eden işletmelerdir. Bir iddaa sitesinin sunduğu seçenekler ne kadar fazla olur ise, siteye gösterilen ilgi o kadar artmakta ve sitenin ekonomik gücünün yükselmesine neden olmaktadır. Sitenin ekonomik gücü yükseldikçe de, verilen iddaa oranlarında ve promosyonlarda da artışlar olmaktadır.

iddaa Sitelerince Sunulan iddaa Seçenekleri

iddaa sitelerince sunulan seçenekler arasında yer alan iddaa bölümü, farklı tanımlamalardan meydana gelmektedir. Ağırlık spor iddaalarınde olmak ile birlikte, spor iddaaları de farklı gruplara ayrılmaktadır. Klasik spor iddaaları, sanal iddaaler, canlı iddaaler, sanal ligler ve alternatif iddaaler, iddaa bölümünün parçalarını meydana getirmektedir. Spor iddaaları bölümünde, futbol başta olmak üzere 20’ye yakın spor branşına rastlamak mümkündür.

Bu farklı branşların içerisinde boks, masa tenisi, buz hokeyi, beyzbol, satranç, futsal, bandi, biatlon, plaj voleybolu, Formula 1, bisiklet yarışları, golf, kayakla atlama, dağ kayağı, Galler futbolu, sumo güreşi, tenis gibi, onlarca farklı seçeneğe rastlamak mümkündür. Spor iddaalarınde yer alan diğer bir bölümde, popüler ligler olarak tanımlanmaktadır. Türkiye ligleri, NBA, UEFA Avrupa ligi, Almanya ligi, şampiyonlar ligi, İspanya ligi, Fransa ligi, İtalya ligleri ve Portekiz ligi ile Brezilya ligi gibi seçenekler, popüler ligler bölümünü meydana getirmektedir.

Canlı iddaaler olarak ifade dilen bölümde ise, oynanmakta olan yani, başlamış olan karşılaşmalar üzerinden iddaa yapılabilmektedir. Bu bölümde de ağırlık, futbol ile basketbol karşılaşmalarındadır. Her hangi bir karşılaşma üzerinden canlı iddaa yapmak isteyen üyeler, 100’ün üzerinde seçenek ile karşılaşabilmektedir. Ayrıca, her hangi bir yayın kanalından veya doğrudan karşılaşmanın yapıldığı yerden karşılaşma izlenir iken, iddaa yapma talihı da üyelere sunulmaktadır.

Canlı iddaaler, yüksek oranları ve farklı seçenekleri ile dikkat çeken ve yabancı iddaa siteleri tarafından kullanıcılara sunulan hizmetlerdir. Diğer iddaaler olarak ifade edilen bölümler ise, çok farklı seçeneklere rastlamak mümkündür. İngiltere’deki seçimi kim kazanır, İMKB düşer mi, Londra borsası yükselir mi, oskarı hangi film alır, hangi bayan oyuncu oskarın sahibi olur gibi seçenekler üzerinden iddaa imkanı sunan siteler bulunmaktadır.

iddaa Sitelerince Sunulan Oyun Seçenekleri

iddaa siteleri, spor iddaalarınde olduğu kadar, oyunlar konusunda da zengin bir içeriğe sahiptir. Farklı seçenekler ile üyelerinin karşısına çıkan iddaa siteleri, hizmetlerini gazino oyunları, slotlar, canlı oyunlar ve talih oyunları başlıklarında toplamaktadır. Her bir bölümün altında, yüzlerce oyun seçeneğine rastlamak mümkündür. En belirgin oyun seçenekleri arasında ise, roulette ve baccarat ile black jack ve poker gibi oyunlar gelmektedir. Bu oyun çeşitlerinin de alt bölümleri bulunmakta olup, Türkçe roulette gibi oyunlar, Türk kullanıcılar tarafından daha fazla ilgi görmektedir.

En beğenilen ve en fazla ilgi duyulan oyunlar ise, canlı kuripiyeler eşliğinde oynanan ve kuripiyeler ile sohbet etme imkanının da sağlayan oyunlardır. Diğer oyunlarda, masa oyunları, kart oyunları, slotlar, video poker, 3d slotlar gibi yüzlerce değişik ve popüler oyuna rastlamak mümkündür. talih oyunları olarak ifade edilen bölümde ise, tombala, zar, talihlı 5, talihlı 7, tavla ve okey gibi oyunlar yer almaktadır.

iddaa sitelerince sunulan seçenekler, üyelerin site içerisinde daha fazla zaman geçirmesine etki etmekte olup, kazanç sağlama talihlerını da arttırmaktadır. Ayrıca, promosyonlar ile desteklenen işlemler neticesinde, üyeler hem daha fazla eğlenmekte, hem daha fazla heyecanlı anlar yaşamakta, hem de ikinci ya da üçüncü kazanç elde etme talihını yakalayabilmektedir.

Seçeneklerin arttırılması, hem üyeleri memnun etmekte, hem de sitelerin kazanç oranlarını ve üye sayılarını ciddi miktarlarda arttırmaktadır. Bu seçenekler, canlı destek hatları ve site içi işlemlerde uygulanan yöntemlerde kolaylıklar ile pekiştirildiği takdirde, daha fazla beğeni toplamakta ve sitenin marka haline gelmesine doğrudan etki etmektedir.

 

buton