iddaa Taktikleri Nelerdir?

iddaa Siteleri 20 Temmuz 2015, 04:57 iddaa Taktikleri Nelerdir?

iddaa taktiği kesin bir tanım olarak söz edilirse, iyi bir takip, strateji, ligi takım edilen takım, futboldan anlamaya dayalı kurallı ve disiplinle oynanan bir dizi iddaa stratejisini kaplamaktadır. Bunun için yapılacak olan şey taliha göre bir iddaa oynamayarak bir kuponda yer alan tüm takımların bilinebilmesinden geçmektedir. Yani iddaa oynayacak bir kişi, üzerine para yatırıp kazanç sağlamak istediği musabakaların sonuçlarını analiz etmek yerine, bunu iyi bir analiz ile musabakasın sonucuna yönelik daha kalıcı bir sonuç elde edebilmesi gerekmektedir. Bu sayede iddaa oynanan musabakalardan yatırılan paranın karşılığı belirlenen orana göre iki veya üç katı bir miktarda geri dönmesi kesinleşmiş olur.

Bunun gibi iddaa taktikleri nelerdir konusunda yapılacak en doğru şey, bilinmeyen ve daha önce hiç üzerine iddaa oynanmayan takımın üzerine oranı iyi olsa da iddaa oynanmamasıdır. Ve genelde bu gibi durumların sonucunda, tek musabakatan yatma ve kazanılan yüklü miktarda paranın elden kaçması da kaçınılmaz olmaktadır.

iddaa taktikleri nelerdir içeriğinde, öncelikle iddaa oynanacaksa ilk olarak alınması gereken ilke sabırdır. Sabır yöntemi ile iddaa oynanacak musabakaların takımlardaki sakat oyuncular, hava durumları, son birkaç musabakata oynanan potansiyel ve bunun uzman yorumlarınca izlenimleri, kaç gol attığı veya kaç gol yediği gibi durumların incelenerek bir iddaa oynamak kazancın yüzdelik oranını iki kat taliha göre yükseltmek içi birebirdir. Fakat en çok yapılan hatalardan biri az bilinen ve sadece isminin tanıdık gelen takımların oranları iyi olduğunda bu musabakaları da kupona dahil ederek, musabakasın iddaa sonucunun etkisini olumsuz etkilemesidir. Bu yüzden her bir musabakasın stratejik bir planı önceden kestirilmeli ve iddaalerden güzel paralar kazanabilmek için sabra dayalı bir yol izlenmelidir.

buton