iddaa Terimleri Listesi Nelerdir

Genel 2 Mart 2016, 00:01 iddaa Terimleri Listesi Nelerdir

Yabancı iddaa şirketlerinde özellikle iddaa tutkunları tam olarak iddaate ki terimler bilmemekte ve duyduğu andan itibaren de doğal olarak bir şaşırma durumuyla karşı karşıya kalabiliyor. Yalnızca futbol odaklı olarak düşünülmemesi ve tüm spor dallarını da kapsayan iddaa oyunları için aynı terimler kullanıldığını söyleyebiliriz. Yabancı iddaa sitelerinin pek çoğunda artık 100 ve üzeri tüm seçeneklerden yararlanmak da artık oldukça kolay olacaktır.

Başta iddaa terimleri yer alırken kimi siteler de terimlerle ilgili olarak köklü bir açıklama yapılmış olsa da kimi siteler gerekli açıklama duymuyor. iddaaçinin bu terimleri bilmesi ve talihını arttıracak bir iddaa seçeneklerinden de yararlanması belki de daha fazla avantaj sağlayabilmesine yardımcı olacak. Bu nedenle terimlerin mutlak surette iddaa oynayan kişiler tarafından da bilinmesine dikkat edilmesi gerekir. Özellikle son dönem de iddaa oynamayı seven vatandaşlarımızın en çok oynadığı iddaa türlerinden birisi de canlı iddaa olmuştur. Canlı iddaa oynarken de küçük kısaltmaları bilmek iddaaçilerin artık çok işine yarayacaktır.

iddaa Terimler ve iddaa Sözlük

iddaate Over: Over ne demek merak eden iddaaçiler için terim kavramının toplam gol sayısının belirtilenin üstünde olmasını ifade ettiğini söyleyebiliriz. 

Under Ne Demektir?

Futbol iddaalarınde özellikle iddaaçilerin karşısına ister istemez çok sık çıkmaktadır. Under iddaa terimi ise toplam gol sayısının altında demektir.

Draw Ne Demek?

musabakalar da çok sık yaşanılan ve beraberlik anlamını ifade eden bir terimdir.

iddaate Livebet

Bu terimi sık duyduğunuz zaman şaşırmamalı ve aklınıza ilk olarak canlı iddaai getirmeniz gerekiyor.

Oran anlamını ifade etmektedir.

Tekli iddaa Ne Demek?

Tek kuponlardan oluşan iddaa türlerine denmektedir.

Draw No Bet Ne Demek?

Beraberlikte iade sıfatını taşıyan bir terimdir. iddaate sık bir şekilde duyacaksınız.

Handikap Nedir?

Seçmiş olduğunuz herhangi bir takımın musabakaa belirlediğiniz bir skorla aynı şekilde başlaması terimidir.

iddaa Terimleri İle talihınızı Arttırın

iddaa severler bundan böyle iddaa oynarken acaba şu nedir, ne işe yarıyor gibisinden bir düşünce içerisine de girmeyecektir.  Yabancı iddaa sitelerinde yer alan yüzlerce seçeneklerin her birinin artık ne tür bir anlamlar taşıdığını öğrenmeye başlamak da sizin elinizde olacak.

iddaae ilk defa başlayacak olan kişiler bu tür terimleri duyduğu andan itibaren bir şaşırma içerisine girip telaşlanabilir. Bu sebepten dolayı ilk olarak mutlaka iddaa sözlük listesine göz atmanızda büyük bir fayda olacaktır. Çünkü terimlerin daha pek çoğu iddaa kuponlarınızı hazırlarken bile sık sık karşınıza gelmeye başlayacağından dolayı kuponlarınızı verimli bir şekilde yapmanıza da engel olur.

Eğer ki iddaa sektörü içerisinde sık sık kullanılan kavramları bilirseniz iddaa içerisinde oynayacağınız herhangi bir spor oyununda ki terimleri şaşırmadan bilebilir ve kuponunuzu da gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

buton