iddaaPlay Giriş Adresi

iddaa Siteleri 23 Mart 2015, 03:52 iddaaPlay Giriş Adresi

Merhaba arkadaşlar yeni gördüğüm iddaaplay.com sizlere tanıtmak istedim.Mobil uyumlu iddaa sitesi arayanlar için iddaaplay.com çok güzel bir iddaa sitesi. iddaaplay footer yani alt kısımda site tanıtım bölümünde yazan bilgiler

iddaaPlay her gün yanı sıra online gazino iddaa için geçerli spor etkinlikleri, canlı gazino, canlı oyun ve ilk global Açık Yüz Çince Poker sitenin binlerce dünyanın en hızlı büyüyen Online Oyun sitesi. Amacımız online iddaa, gazino oyun veya Açık Yüz Çinli poker olup olmadığını en iyi online oyun deneyimi ile bizim oyuncular sağlamaktır.

  • iddaaPlay İletişim Numarası:+370 728 33305
  • iddaaPlay İletişim Mail:support@iddaaPlay.com

iddaa Play Ödeme Seçenekleri

Visa , Paysafecard , Mastercard , Skrill , Neteller

iddaaPlay Promosyon Para Çekme Yatırma Ve Kullanım Şartları

iddaaPlay Vizyonu müsteri memnuniyetine bağlı iddaa seçenekleri ile kullanıcılarına en kaliteli hizmet ağını sunmaktadır. iddaaPlay 2011 yılında bu hizmeti web tabanlı ağa taşımış, yayın hayatına başlamıştır. Hollanda Antilleri lisans’ı ve denetlenen iddaa şirketlerinden biridir. Lisans numarası (9915-3,-..u) C
Lisans
Şartlar Kullanıcı, iddaaplay.com sitemize kayıt olduktan sonra kural ve şartlarını kabul etmiş olarak sayılır. Kullanım koşullarında ve Şartlarda yapılan tüm değişiklikler size e-posta yolu ile veya web sitesinde duyurularak bildirilir.
Para Yatırma ve Çekme iddaaplay.com sitemizde oyun oynayabilmek için kullanıcılarımızın depozit yapmaları gerekmektedir. Sitemize tüm payment yöntemleri ile minumum yatırım 100 TL, tek seferde maksimum yatırım 25.000 TL dir. Sitemizden günlük maksimum para çekme limiti 100.000 TL dir. Bir gün içerisinde maksimum 4 defa çekim yapabilirsiniz. Para çekme işlemlerinde Banka Havalesi yöntemi kullanılmaktadır. iddaaplay.com ile üye olan oyuncular kendi isimlerine açılmış hesaplara para yatırabilir ve aynı şekilde kendi isimlerine açılmış banka hesaplarına para çekebilirler iddaaplay hiçbir işlem veya aşamada oyuncularından evrak talep etmez. Aksi bir durum söz konusu olamaz.
promosyon Kuralları Sitemize ilk yatırımınıza%100 promosyon veriyoruz. Bu promosyon maksimum 500 TL dır. Bu promosyonu promosyon tutarının 8 katı ve 1,75 orandan çevirdikten sonra çekebilirsiniz. 1,75 oran tek musabaka ile sağlanabildiği gibi kombine olarak toplam kupon oranı şeklinde de sağlanabilir. Tüm canlı ve normal spor iddaaları çevrime dahildir.
Yalnızca 1 adet hesaba sahip olabilirsiniz aksi takdirde tüm hesaplarınız kapatılabilir. iddaaplay çalışanları, yakınları ve arkadaşları sitemiz olanaklarından yararlanamazlar.

iddaa Play Giriş Linki

http://www.iddaaplay.com/v1/anasayfa.php

iddaaplay hakkında düşünce itiraz ve yorumlarınızı bizlere bildirebilirsiniz iddaa play giriş linki yukarıda bulunmaktadır.

buton