iddaaroyal

iddaa Siteleri 28 Mart 2016, 22:17 iddaaroyal

Siyah ve kahverengi renk tonlarının yer aldığı işlem platformuna sahip olan iddaaroyal, 2016 yılında kurulan yeni bir sitedir. Curacao üzerinde D-241921 numarası ile tescilli olan ticari bir marka olarak görülen iddaaroyal, Curacao lisans denetleme kurulu tarafından verilmiş olan, C-14583 numaralı lisansa sahiptir. Teknik alt yapı olarak, İngiliz asıllı royal şirketinden hizmet almaktadır. iddaaroyal tarafından öne sürülen en büyük slogan, aylık 40.000’in üzerinde iddaa seçeneği sunuluyor olmasıdır.

iddaaroyal Hizmetleri

2016 yılından itibaren sektöre giriş yapan iddaaroyal, oyunlar ve iddaaler üzerine hizmet vermektedir. Ana kategorileri diğer tüm sitelerde olduğu gibi canlı iddaaler ve spor iddaaları ile sanal sporlar, slot oyunları ve gazino oyunları meydana getirmektedir.

iddaaroyal Spor iddaaları

Futbol, tenis, basketbol ve voleybol, iddaaroyal spor iddaaları ana spor dallarını meydana getirmekte olup, bu 4 branşın haricinde site içeriğinde 35 farklı spor branşı daha bulunmaktadır. Diğer sporlar başlığı altında toplanan bu bölümde, ülkelerin isimleri sıralanmakta olup, her bir ülke isminin altında o ülkede oynanmakta olan her hangi bir karşılaşmaya ya da o ülke takımının oynadığı her hangi bir karşılaşmaya rastlamak mümkündür. iddaa oranları açısından orta seviyelerde yer alan iddaaroyal, gelişime açık bir site olarak gözlenmektedir.

iddaaroyal Canlı iddaaları

Canlı iddaaler konusunda sadece futbol karşılaşmalarının olduğu dikkat çekmektedir. Her ne kadar basketbol ve voleybol ile tenis başlıkları bulunuyor olsa da, bu branşlarda her hangi bir canlı karşılaşma bulunmamaktadır. iddaaroyal canlı iddaaları de, spor iddaaları ile aynı seviyelerde iddaa oranlarını içermektedir.

iddaaroyal gazino

iddaaroyal gazino bölümünde, baccarat ve roulette oyunları olduğu gözlenmektedir. 6 farklı bölüm halinde sunulan bu 2 oyun çeşidine giriş yapılmak istendiğinde site hata vermektedir.

iddaaroyal Slot Oyunları

6 farklı grupta toplanan iddaaroyal slot oyunları, oyun sayısı açısından oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Video ve talih oyunları, masa ve netent oyunları ile 3d slot ve novamatic slot oyunları, iddaaroyal slot oyunları bölümünün ana gruplarını meydana getirmektedir.

iddaaroyal promosyonları

gazino ve slot oyunlarına verilen %25 discount, %7 çevrim şartsız yatırım promosyonu, %20 depozit promosyonu ve %15 canlı gazino yatırım promosyonu, iddaaroyal promosyonları arasında bulunmaktadır. Spor iddaalarınde %25 discount, %100 canlı gazino hoş geldin promosyonu ve %100 spor iddaaları 500 TL hoş geldin promosyonu gibi promosyon çeşitleri de, iddaaroyal promosyonları arasında yer almaktadır.

iddaaroyal Ödeme Yöntemleri

iddaaroyal ödeme yöntemleri, neteller, visa, astropay, Mastercard, ukash, maestro, eco, banka havalesi ve click2pay seçeneklerinden meydana gelmektedir. Ödeme yöntemlerinin limitleri hakkında bilgi alınmak istendiğinde, detaylı bilgiye site üzerinden ulaşılamamaktadır. Konu hakkında canlı destek hattından yardım alınması mümkün görülmektedir. Yeni bir site olan iddaaroyal hakkında henüz olumsuz bir görüşe rastlanmamaktadır. Özellik ile para çekme işlemlerinde şimdiye kadar sorun yaşatmadığı değerlendirilmektedir.

 

buton