İmajbet Detaylı İnceleme

iddaa Siteleri 23 Mart 2016, 02:12 İmajbet Detaylı İnceleme

İnternet üzerinden iddaa oynatma arenasına 2014 senesinde giriş yapan ProNet Gaming altyapısı kullanıcısı İmajbet, sitesinde spor iddaaları, gazino ve canlı iddaaler sunmasının yanında artık canlı gazino,poker ve sanal spor iddaa alanlarında da hizmet vermeye başlamış durumda. Logosu bir iskambil kağıdının katlanarak A harfi oluşturulması ile tasarlanmış ve mavi tonlara bürünmüş sitenin tasarımında da başrolde mavi ve tonlarının olduğunu söyleyebiliriz. Sayfa renk tonları bu şekilde olsa da sitenin hazır bir altyapı kullandığını söylemiştik. Bu yüzden sitenin tasarımı bildiğimiz diğer sitelerden çok da farklı değil açıkçası. Bunun sebebi de sitenin iddaa piyasasına giriş yaparken hazır bir altyapı kullanmayı tercih edip ProNet Gaming ile çalışmaya karar vermiş olması.

Lisans

Universal Software Solutions N.V’nin çalıştırdığı sitenin lisansı bulunmakta. Önceden Curacao’dan alınan farklı bir lisansı kullanan site şu dönemde ise Karadağ yani Montenegro hükümetinden almış olduğu iddaa oynatma lisansı ile denetlenen ve düzenlenen bir ortamda hizmet veriyor. IConsulting ve E-gazino Karadağ tarafları arasında 25 Mart 2015’te yapılan anlaşma ile alınan lisans belgesi halen kullanılıyor. Hedeflediği ana pazar Türkiye iddaa pazarı olan site bu sebepten ötürü lisans alabilmek için şart olan İngilizce dil desteğinin dışında bir tek Türkçe dil hizmeti sunuyor.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

Bir hoşgeldin promosyonu bulunan sitede ilk kez Cepbank ya da Havale yöntemini kullanarak para yatırma işlemi gerçekleştirecek kullanıcılar yatırdıkları miktarın %25’i oranında promosyon kazanıyorlar. En fazla 250 TL promosyon alınabilen promosyontan tam fayda sağlamak için yatırmanız gereken miktar da 1000 TL olarak belirlenmiş. promosyontan yararlanabilmek için yatırmanız gereken en az tutar ise 100 TL’dir ve dolayısıyla en az 25 TL promosyon alarak bu promosyondan faydalanabilirsiniz.

promosyon Çevrimi

promosyontan yararlanabilmek için öncelikle belirlenen ödeme yöntemlerinden belirli sınırlar içerisinde ödeme yapmalısınız sonrasında ise yatırdığınız miktarı 1.30 ve üzerinde orana sahip bir kuponla işleme sokmalısınız. Ardından kullanıcı adınızla beraber kimlik bilgilerinizi de e-posta yoluyla siteye bildirmelisiniz. Daha sonra promosyonunuz hesabınıza 12 saat içerisinde yüklenecektir.

promosyonunuzu bakiyenize aktarabilmek ve çekilebilir duruma getirmek için ise promosyonun on katı ile 2.00 ve üzeri orandan çevirim şartına sokmalısınız.

Mobil Uyumluluk

ProNet Gaming alt yapısını kullanıyor olmanın getirdiği bir avantaj da kesinlikle mobil uyumluluk konusu oluyor. PNG altyapısı kullanan sitelerde aynı tip mobil sürüm bulunmakta. Siteye ilk girdiğinizde mobilden mi yoksa masaüstü sürümden mi devam etmek istediğinizi soran bir ekranla karşılaşıyorsunuz. Daha sonra ise Canlı iddaaler, gazino ve Canlı gazino kategorilerinin bulunduğu bir pencere ile karşılaşıyorsunuz ve alt bölümde de normal spor iddaai oynayabilmeniz için bulunan spor karşılaşmaları listesi görünüyor.

Canlı iddaa

Futbol, basketbol, voleybol ve tenis gibi popüler spor dallarının yanınsa snooker, kriket, badminyon gibi daha az tercih edilen spor dallarında da isterseniz canlı iddaa oynama imkanına sahipsiniz.

Para Yatırma Seçenekleri

Banka Havalesi: 50 TL ve üzeri yatırma işlemlerinizde kullanılabilen bu yöntem ile haftaiçi istediğiniz an hesabınıza yükleme yapabilirsiniz. İşlemler ortalama 5 dakika sürdüğü belirtilmiştirç

Cepbank: 20 TL ve üzeri para yatırmak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bu yöntem ile her an 20 dakika içerisinde hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.

TLNakit: Yine 20 TL alt sınırlı bir ödeme yöntemi ile karşı karşıyayız. Fakat TLNakit ile işlemleriniz anında tamamlanır.

Ukash/Astropay:  10 Euro/ Dolar alt sınırlı bu yöntemler ile haftaiçi ya da haftasonu hiç farketmeden anında yükleme işlemlerinizi gerçekleştirin.

Ecopayz/Bocash: 20 TL alt sınırı bulunuyor ve belirtilen seçenekler ile her gün 24 saat hesabınıza anında yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Site içerisinde dolaşırken üst çubukta sağ tarafta bulunan Canlı Yardım butonuna bastıktan sonra kişisel bilgilerinizi girerek canlı destek hizmetine ulaşabilirsiniz.

buton