İnteriddaa Detaylı İnceleme

iddaa Siteleri 23 Mart 2016, 02:07 İnteriddaa Detaylı İnceleme

Çevrimiçi iddaa oynatma siteleri arasında 2015’ten sonra yer edinmeye başlayan ve oldukça yeni sayılabilecek sitelerden biri olan İnteriddaa, son dönemlerde internet üzerinden iddaa oynatma siteleri arasına katılmak isteyen çoğu sitenin yaptığı gibi teknik ve altyapı sorunlarıyla uğraşmak ve vakit kaybetmek yerine bu işi de ticarete döken ve iddaa oynatmak isteyen şirketlerin site alt yapılarını hazırlayan sağlayıcı sitelerin birinden hizmet alıyor. Çoğu konudaki sıkıntıları bu şekilde kolayca aşan sitenin teknik ve altyapısal ortağı ProNet Gaming sağlayıcı sitesidir. Spor iddaaları, Canlı iddaaler, Canlı gazino, gazino, Sanal sporlar ve ayrı olarak Poker bölümü bulunan sitede oldukça çeşitli iddaa ve gazino alternatifleri bulunuyor.

Mavi ve kırmızı renklerle işlenen site logosunun yanında sitelerinin kendisi de mavi, beyaz ve koyu gri renklerinin liderliğinde tasarlanmış. gazino bölümünde Netent altyapısı kullanan sitenin Canlı gazino bölümü ise bütün ProNet Gaming sitelerinin kullanabildiği bir bölümü içeriyor. Mobil uyumluluk, lisans kolaylığı ve başarılı ortaklarla çalışma imkanı sayesinde PNG alt yapısına yönelen sitenin asıl pazar hedefi Türkiye gibi duruyor bunun sebebi ise sitenin lisans alabilmesi için gereken İngilizce dilinin dışında sadece Türkçe hizmet veriyor olması.

Lisans

Site altyapısında ve teknik konularda ProNet Gaming’den yararlanan sitenin lisans konusunda da aynı şekilde çalıştığını söyleyebiliriz. PNG alt yapılı sitelerin sahip olduğu 8048/JAZ lisans numaralı ve PNG adına Curacao’dan alınan lisansı kullanan sitenin bütün iddaa işlemleri bu lisans adı altında düzenleniyor ve denetleniyor.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

Siteye üye olduktan sonra Cepbank ya da Banka Havalesi yöntemleri ile işlem yapılacağında kazanılabilen bu promosyon ile yatırma işleminizin %25’lik bir kısmına tekabül eden promosyon kazanabiliyorsunuz. promosyonun tamamını kazanmak için 2bin TL gibi oldukça yüksek sayılabilecek bir miktarla siteye başlangıç yapmanız gerekecektir ki bu oldukça riskli bir başlangıç olacaktır. Hiç oynamadığınız ve güvenmediğiniz bir siteye ne olursa olsun 2bin TL yatırmak oldukça riskli bir karar oluyor. En fazla 500 TL promosyon kazanabildiğiniz bu promosyondan yararlanmak istiyor fakat siteye güvenemediğinizden küçük bir miktar ile giriş yapmak istiyorsanız yapabileceğiniz en az yatırım miktarı 100 TL’dir. Böylece 25 TL’lik küçük bir ilk yatırım promosyonu kazanabilirsiniz.

promosyon Çevrimi

promosyonu kazanabilmek için ders yatırım işleminizden sonra destek ekibiyle iletişime geçmeniz ve yatırma miktarınınızın 1.30 ve üzeri iddaa oranına sahip bir kupon ile işlenmesi ve ardından hesabınıza geçen promosyonun da en az 10 katıyla 2.00 ve üzeri oranlardan iddaae sokulması gerekmektedir. Böylece promosyon miktarınız bakiyenize işlem ve çekilebilir duruma gelir.

Mobil Uyumluluk

Oldukça yeni bir site olan İnteriddaa, iddaa oynatma şirketleri arasına yeni girmişken tanınmak ve tutulmak istiyorsa mobil uyumluluk da bulundurmak zorundaydı. Fakat şirket, bu sorunu PNG alt yapısı kullanma yöntemi ile kökten çözmüş bulunuyorlar. Kullanmakta oldukları site PNG alt yapısı kullanan bütün sitelerde olduğu gibi mobil uyumululuk sahibi ve ilk ekranda sizi masaüstü mü yoksa mobil sürüm ile mi devam etmek istediğinizi soruyor.

Canlı iddaa

Canlı iddaa imkanı da bulunan site de bu bölüme erişmek oldukça kolay. Üst bölümden Canlı iddaaler’e tıkladıktan sonra oynamak istediğiniz karşılaşmaya tıkladığınızda ekranın orta bölümünde oynamak istediğini musabakasın bir tablosu bulunuyor. musabakaları canlı olarak izleme imkanı bulunmayan sitede PNG tarafından bütün sitelerde kullanılan şablonlar kullanarak musabaka anlatımı yapılan bir sahne bulunuyor ve alt tarafta da iddaa seçenekleri bulunuyor.

 

buton