İntragame

iddaa Siteleri 1 Nisan 2016, 01:18 İntragame

İnternet üzerinden iddaa oynatmaya ve gazino hizmetleri vermeye 2015 yılında başlayan İntragame ProNet Gaming alt yapısı kullanan sitelerden biridir. Henüz oldukça yeni olan sitelerden biri olmasına rağmen site içerisinde neredeyse eksik göremiyorsunuz. iddaa piyasasına büyük hazırlıklarla çıkmış ve olan eksikliklerini de kısa süre içerisinde tamamlamış bir site olsalar da Türkiye’den siteyi kullanmak isteyen kullanıcılar için belki de en büyük eksiklerden biri sitenin müşterilerine Türkçe dil desteğini halen sunmuyor oluşu.

Site, iddaa pazarına ilk girdiği zamanlarda İngilizce ve Almanca dilleri dışında herhangi bir dilde hizmet vermiyorken şuan üçüncü ve son dil desteği olarak Lehçe’yi getirmişlerdir. Umuyoruz ki en kısa sürede Türkçe dil desteği de sağlanır. Site üzerinden spor iddaaları ve canlı iddaaler yapabileceğiniz gibi aynı zamanda sanal iddaaler de yapabilirsiniz. Spor alanı dışındaki iddaa seçenekleri ise gazino, canlı gazino ve poker olmak üzere üç çeşit olarak sıralanabilir. gazino bölümünde Netent, Evolution Gaming gibi popüler markaların ürünlerini kullanan site spor iddaaları bölümünde ise yine her sitede olduğu gibi başı futbol ve basketbolun çektiği listelerinde yirmi civarı farklı spor dallarında iddaa imkanı ve toplamda yüz binin üzerinde iddaa yapılabilir karşılaşma sunuyor.

Canlı iddaa kısmında da oldukça çeşitlilik sunan sitede PNG alt yapısı kullanan sitelerin neredeyse hepsinin kullandığı bir canlı iddaa analiz ve grafiksel anlatım ekranı bulunuyor. gazino bölümünde ise birçok oyunla birlikte Netent markasının ürünlerine de ön planda önem veren sitenin oranlar konusunda da oldukça iyi bir site olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle sitelerin lisansları olduğunu söyledikleri fakat İngilizce dil desteklerinin bile olmadığından yakınırız fakat bu sefer daha farklı bir konumuz var. Sitede İngilizce dil desteği var ve evet lisans konusunda da bir sıkıntıları yok fakat, maalesef ki sitenin Türkiye’den müşterileri siteyi Türkçe kullanma imkanına sahip değiller.

Lisans

Çoğu sitenin yapmaya çekindiği ya da bunun için uğraşmadığı önemli bir ayrıntıya sahip olan sitede iddaa oynatma lisansını aldıkları ülkenin logosu bulunuyor ve bu logoya tıkladığınızda gerçekten lisansın kime, hangi alan adına ait olduğunu ve halen aktif bir lisans olup olmadığı gibi lisans hakkında merak edeceğiniz bütün bilgilere ulaşıyorsunuz. Sitenin lisansı ise Curacao’dan alınmış olup halen lisanslarını aktif olarak kullanımdadır.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

Site Türkiye pazarına açılmadığından Euro ile işlem yapabiliyorsunuz. Üst sınırı 50 Euro olan ve %100 oranla verilen bir hoşgeldin promosyonuna sahip.

promosyon Çevrimi

promosyon miktarınızı 12 defa çevirim işlemine sokmalısınız ve 2.00 ve üzeri oranlardan oynamalısınız.

Mobil Uyumluluk

Sitenin maalesef ki geçen aylardan sonra halen bir mobil sürümü bulunmuyor.

Oranlar

Site içerisindeki oranlar oldukça beğeniliyor. Özellikle Türkiye pazarını hedefleyen iddaa sitelerinden daha iyi oranlar sunduğu kesindir.

buton