Jojobet 10 – Jojobet’in yeni giriş adresi Jojobet10.com

Türkçe iddaa siteleri arasında yer alan Jojobet geçen hafta Cuma günü TİB tarafından erişime engellendi ve Jojobet yeni adresi Jojobet10.com oldu

2015 yılı başında Türk iddaa severlere hizmet vermek üzere Sbtech altyapısını kullanarak Türkiye piyasasına adım atan jojobet giriş adresinde değişim yaptığını ilan etti ve bütün hizmetlerini bundan böyle jojobet 10 giriş adresi aracılığıyla devem ettireceğini üyelerine iletti.
iddaa dünyasında aktif olarak yayın hayatını sürdüren az sayıdaki Montenegro (Karadağ) lisanslı iddaa sitesi arasında ismini zikredebildiğimiz Jojobet iddaa sitesi, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) ile aralarında gelişen Türk iddaa yasalarına bağlı olarak ihtilaf dolayısıyla erişim engellemesine maruz kaldı.
Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’yla yapılan anlaşmalar çerçevesinde kurulmayan, illegal İddaa siteleri olarak nitelendirdiğimiz şekilde yayın yapan sistemler arasında yer alan söz konusu site, daha önceden de pek çok kez bu tip engellemeleri yaşadı ve her seferinde jojobet güncel giriş adresi ile ilgili değişiklik yaparak üyelerine ulaşmaya devam etti.
Benzer bir durum, son engellemede de gerçekleşti ve Jojobet, giriş adresini jojobet10.com şeklinde revize ederek TİB’e gerekli cevabı verdi ve üyelerinin mağdur olmasının önüne geçti.

Jojobet Para Yatırma İşlemleri

jojobet10.com jojobet giriş adresi ile siteye girip kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak üyelik hesabınıza eriştikten sonra para yatırımlarınızda Banka Havalesi, CepBank, ecoPayz, Bitcoin, NETELLER ve TLnakit yöntemlerinden yararlanabiliyorsunuz.
Alt para yatırma limitlerinin; Banka Havalesi özelinde 50 TL, CepBank, ecoPayz, TLnakit ve Bitcoin’de 20 TL, NETELLER’de 10 EURO olarak ele alındığını görüyoruz.
Üyelik hesabınıza CepBank’la en fazla 1.000 TL, ecoPayz’le 1.500 TL, TLnakit’le 10.000 TL ve Bitcoin’le 50.000 TL para yatırımı yapabiliyorsunuz.
1 ila 5 dakika arasında gerçekleştirilen Banka Havalesi işlemleriyle maksimum 30 dakika süren CepBank yatırımları dışında kalan para yatırma işlemleri anlık olarak yapılıyor ve üyelerin yatırdıkları paralar, anında hesaplara işleniyor.

Yazı etiketleri: jojobet giriş • jojobet yeni adres

29 Haziran 2016 Yazıldı Jojobet Haber

buton