Jojobet 6 – Jojobet’in yeni adresi Jojobet6.com

Türkçe iddaa sitesi Jojobet’in bundan önceki adresi olan Jojobet5 engellenince yerine yeni adres olarak Jojobet6.com belirlendi. Karadağ lisansı ile hizmet veren ve aynı ülke kurumlarınca denetlenen Jojobet bundan önce de birkaç defa adres değiştirmek zorunda kaldı.

Jojobet 2015 yılından beri online iddaa sektöründe hizmet veren bir iddaa sitesidir. 2015 yılı Ocak ayında Karadağ Devleti’nden aldıkları online iddaa izni ile hizmet vermektedirler. Jojobet giriş ve Jojobet yeni adres için sitemizde her zaman duyurulara göz atabilirsiniz. Sayfamızda yer alan Jojobet linklerine tıkladığınızda otomatik olarak engelsiz Jojobet adresine ulaşırsınız. Jojobet iddaa sitesinin mobil sitesine giriş için de Jojobet 6 adresini kullanmanız gerekmektedir.

Jojobet iddaa sayfasına üye olmak için öncelikle yukarıdaki linke tıklayın. Açılan sayfada sağ üst kısımda yer alan “Hemen Üye Olun” butonuna tıklayın. Açılan sayfada üyelik bilgilerinizi doldurun ve Jojobet kayıt işleminizi tamamlayın. Üyelik formunda girdiğiniz mail adresine gelen aktivasyon linkine tıkladığınızda Jojobet hesap açma işleminiz tamamlanmış olacaktır. Jojobet iddaa sitesi siteye yeni üye olan kullanıcılarına ilk para yatırma miktarlarına göre 200 TL’ye kadar promosyon veriyor.

Yazı etiketleri: jojobet giriş • jojobet yeni adres

11 Mart 2016 Yazıldı Jojobet Haber

buton