Jojobet 9 – Jojobet giriş Jojobet9.com

Jojobet iddaa sitesinin Jojobet6.com adresi 13 Mayıs 2016’da engellenmiş ve yerine Jojobet7.com açılmıştı. Jojobet7 adresi ise 18 Mayıs 2016 tarihinde engellendi ve yerine Jojobet8.com açıldı. Bu adres de 30 Mayos 2016’da engellenince son adres Jojobet9.com oldu.

Karadağ merkezli iddaa sitelerinden birisi olan Jojobet geçtiğimiz yıl Türkiye iddaa pazarına giriş yaptı. Jojobet.com ismiyle yayın hayatına başlayan firmanın adresleri kısa sürede 9 defa engellendi ve bugün son adres Jojobet 9 oldu. Karadağ lisanslı olan Jojobet TR’de lisansa sahip olmadığı için giriş adresleri gerek mahkemeler gerekse TİB tarafından sık sık engelleniyor. Jojobet kısa sürede popüler bir site haline geldiği için de dikkat çekmesi kaçınılmaz oluyor. Jojobet firması bu engellemelerden üyelerinin etkilenmemesi için hemen yeni bir adres açıyor ve bunu üyelerine bildiriyor. Böylece Jojobet üyeleri engelsiz son adres üzerinden kolayca siteye girebiliyorlar.

Jojobet giriş adreslerinin bloklanması bazen fırsatçılara da imkan veriyor. Jojobet sitesini kopyalayıp bilgileri çalmaya kalkan bazı düzenbazlar olabiliyor. Bu nedenle lütfen yeni bir duyuru yapılana kadar Jojobet’e sadece Jojobet9.com adresi üzerinden giriniz. Jojobet’te henüz üyeliğiniz yok mu? O zaman hemen üye olmalısınız. Çünkü Jojobet canlı iddaa sitesi yeni üyelerine siteye Havale, Cepbank, Ecopayz, PTT yöntemleri ile yapacakları ilk para yatırma işleminde 200 TL’ye kadar %25 promosyon veriyor. Jojobet9 hesabınıza para yatırma işlemi sırasında promosyon kodu kısmına JOJO1 yazmanız gerekmektedir. Bu promosyon kampanyası kapsamında hesabınıza ilk seferde 800 TL yatırırsanız 200 TL de promosyon kazanırsınız.

Yazı etiketleri: jojobet 7 • jojobet 8 • jojobet giriş • jojobet yeni adres • jojobet7 • jojobet8

2 Haziran 2016 Yazıldı Jojobet Haber

buton