Joybet

iddaa Siteleri 26 Mart 2016, 23:39 Joybet

2016 yılının başından itibaren Türkiye’de hizmet vermeye başlayan joybet, beyaz ve mavi ağırlıklı kullanışlı bir işlem platformuna sahiptir. Sitenin sloganı, dünyadaki en yüksek iddaa oranları olmak ile birlikte, yapılan incelemelerde oranların ideal seviyelerde yer alığı görülmüştür. Joybet, Malta üzerinden alınan lisans ile hizmetlerini sürdürmekte olup, İngiltere merkezli bir şirket olarak bilinmektedir.

Joybet Hizmetleri

Sanal oyunlar olarak ifade edilen, sanal futbol, sanal tazı yarışı ve sanal at yarışları, slotlar, canlı gazino oyunları, canlı ve spor iddaaları, joybet hizmetleri içerisinde ana başlıkları meydana getirmektedir.

Joybet Spor iddaaları

Joybet spor iddaaları, alternatifli iddaa seçenekleri ve farklı görünümü ile dikkat çekmektedir. Spor iddaaları bölümüne gelindiğinde, canlı müsabakalar, özellikler ve musabakalar başlıkları göze çarpmakta olup, bu bilgilendirmelerin içerisinde, karşılaşmalar hakkındaki tüm detaylar yer almaktadır. Ayrıca, yakın zamanda başlayacak musabakaların başlama saatleri bilgileri ile oranı değişen karşılaşmaların bilgileri de, üyelere sunulmaktadır. Az oranlı karşılaşmalar, önemli ligler ile farklı spor dalları ve ideal iddaa oranları ile yüksek kazanç elde etme talihına katlı sağlamaktadır.

Joybet Canlı iddaaları

Futbol karşılaşmalarının çoğunlukta olduğu joybet canlı iddaaları içerisinde, tenis ve basketbol ile buz hokeyi karşılaşmalarına da rastlamak mümkündür. Canlı iddaaler ana ekranında, oynanmakta olan karşılaşmanın ismi ve iddaa seçenekleri üyeler ile paylaşılmaktadır. Sıra dışı iddaa seçeneklerinin yer aldığı canlı iddaaler bölümünde, dikkatli takip yapıldığı takdirde kazanç elde etme talihı oldukça yüksektir.

Joybet Canlı gazino

Klasik gazino oyunları arasında yer alan dragon tiger, poker, baccarat, caribbean poker, black jack ve sicbo gibi oyunlar, joybet gazino bölümünü meydana getiren oyun çeşitleridir. Her bir oyun grubunda gerçek kuripiyeler ve oyuncular bulunmakta olup, bilgi ve talih ile birlikte, kazanç elde etme talihını yakalamak mümkündür.

Joybet Slotlar

Masa oyunları, soft games, video poker, slotlar, keno, pyramid poker ve multihand poker joybet slotları içeriğini meydana getirmektedir. Genel olarak bakıldığında, tüm kategorilerin birleşiminden oluşan 100’den fazla slot çeşidine joybet slotlarında rastlamak mümkündür.

Joybet promosyonları

%25 oranlı discount promosyonu joybet tarafından verilen tek promosyon olarak görülmektedir. Verilen diğer bir promosyon çeşidi ise, bahsini bozdur olarak ifade edilmektedir. Bahsini bozdur bilindiği üzere yapılmış olan kuponun son musabakasından önce nakde çevrilmesi anlamına gelmektedir. Bu özellikte joybet tarafından bir promosyon olarak gösterilmiştir.

Joybet Ödeme Yöntemleri

Joybet ödeme yöntemleri para yatırma seçenekleri içerisinde kredi kartı, banka havalesi, ecopayz, astropay ve cepbank seçenekleri bulunmaktadır. Para yatırma işlemleri konusunda joybetin farklı olan uygulaması ise, taksitle iddaa oynama seçeneğinin sunulmasıdır. Üyelerin bu seçenekten yararlanabilmesi için, kredi kartlarını kullanması gerekmektedir. Cepbank, ecopayz, banka havalesi ve astropay yöntemleri ile joybet para çekme işlemleri yapılmaktadır. Para çekme işlemleri konusunda haftanın her günü hizmet verilmekte olup, her hangi bir olumsuzluğa rastlanmamıştır.

buton