Kapanan iddaa Siteleri

iddaa Siteleri 6 Ocak 2016, 15:45 Kapanan iddaa Siteleri

Kimi zaman her ne kadar popüler olsa da insanların paralarını suiistimal eden iddaa siteleri ne yazık ki çıkabilmektedir. Bunun için bir siteye üye olup, para yatırmadan önce bir iddaa sitesinin kullanıcısının ve internetteki önerilerin dikkatle incelenerek takibinin yapılması önemlidir. Kapanan iddaa siteleri genel olarak kanun gereği veya dolandırıcılık üzere tespit edildiği için kapatabilmektedirler. Tüm bu tuzaklara düşmemek için gerekli olan önlemi alarak en çok tercih edilen iddaa sitelerinde musabakalarınızı oynamanız en sağlıklısı olacaktır.

Öncelikle dikkat etmeniz gereken ülkemizde iddaa severlere hizmet veren iddaa sitelerinin lisansı olup olmadığıdır. Çünkü eğer lisansı yoksa bu sizin paranızı kolay yatırmanıza fakat paranızı çekmede birçok sorun yaşamanıza neden olacaktır. Bu yüzden paranızı yedirmemek için en uygun yöntem her zaman için araştırmadır. İyi bir araştırma sayesinde, güvenli bir şekilde paralarınızı yatırarak verilen yüksek oranlarda musabakalarınızın canlı takibini yapabilir ve oynadığınız iddaa üzerine gelir elde edebilirsiniz.

Size güncel olan kapanan iddaa sitelerini sıralarsak;

Betbayi, Bahsedeger, Betyap, Capitolbet gibi siteler bir takım sebep ve nedenler dolayısıyla kapatılmıştır. Fakat sizlere tam olarak kapanan iddaa siteleri veremiyoruz. Çünkü farklı bir isimle tekrar faaliyete girebildiklerinden güven açısından birçok unsur taşıyabilmektedirler. Siz en iyisi iddaa oynamadan önce promosyonlara ve üyelik için bariz abartılara kanmamanız en doğrusu olacaktır.

Çünkü kapanan iddaa siteleri veya şuan faaliyette olarak para aklayan iddaa siteleri oldukça fazladır ve herkes tarafından önerilen, bilinen ve kazandığınız paraları çekmede herhangi bir sorun yaşatmayan siteleri tercih etmenizde fayda vardır. Güvenilir iddaa siteleri daima lisanslı olanlardır ve her bir alanda reklamını görebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar burada sizlere kapanan iddaa sitelerini aşağıda liste halinde vereceğiz. Bilgimiz dahilinde kapanan site olduğu zaman buradan takip edebileceksiniz.

 1. iddaaPlay
 2. Betwien
 3. BetEvi
 4. Betatom
 5. Betodin
 6. BetYap
 7. BetYum
 8. Neobet
 9. Turkobet
 10. Otobet
 11. Bahsedeger
 12. iddaamarketi
 13. Betscity
 14. Bahsegir
 15. ParkBet

buton