Klasiddaa 2 – Klasiddaa yeni giriş adresi Klasiddaa2.com

Türkçe iddaa siteleri arasında yer alan Klasiddaa iddaa sitesi 17 Haziran 2016 tarihinde TİB tarafından erişime engellendi. Bu engelleme üzerine klasiddaa yeni adresi Klasiddaa2.com oldu. Klasiddaa daha önce klasiddaa.com ve klasiddaa1.com adresleri ile hizmet vermişti.

Klasiddaa Yeni Adresi

Klasiddaa iddaa sitesi 2015 yılında çalışmalara başlamış 2016 yılında ise piyasaya giriş yapmış dinamik iddaa sitelerinden biri olmaktadır. Spor iddaaları, canlı iddaaler, canlı gazino, gazino, poker ve sanal sporlar şeklinde seçeneklere sahiptir. Tuna Holding bünyesinde yer alan sitenin lisansı ise E- Gaming Licence Status tarafından verilmiştir. Bu lisansa sahip olmasından dolayı da ülkemizde illegal olmaktadır. İllegal olması ülkemiz yasalarına uygun olmamasından kaynaklanmaktadır. Nitekim sitenin bağlı olduğu belli başlı yasalar bulunmakta ve aykırı hizmetlere yer verilmemektedir. iddaa siteleri adına kontrolleri ele alan TİB ise engellere yer vermektedir. Engellerin son yıllarda artış göstermesi bazı önlemlerinde erken alınmasına sebep olmuştur. Klasiddaa2 adresi de bu önlemler arasında yer almaktadır. Alan adı değişimleri ile tekrar piyasaya girmeleri ve hizmet vermeleri devam etmektedir. Bu adres üzerinden de tüm içerikleri sizlerle buluşturmaktadır.

Klasiddaa Açılmıyor

Sitenin eski adresi adına girişlere yer verilmemektedir. Bu sebepten dolayı Klasiddaa giriş adresi Klasiddaa 2 ile giriş yapmanız gerekmektedir. Yeni adresinden girişler açık olmakta ve hizmetlere de kaldığı yerden devam etmektedir. Sitenin ödeme yolları adına da herhangi bir değişime yer verilmemiştir. Para yatırma ve para çekme yöntemleri olarak;

Sitenin ödeme kanallarının yanı sıra iletişim seçeneklerinde de değişim söz konusu değildir. Canlı destek bölümü güncel adresinden de sizleri karşılamaktadır. İletişim seçenekleri arasında mail ulaşımları da yer almaktadır. 7/24 olarak bu seçenekler üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri destek, finans ya da bilgi anlamında iletişim seçenekleri bulunmaktadır. Üye merkezli yapısı yeni adresinde de geçerli olmaktadır. Sitenin pratik tasarımı ile tüm işlemlerinizi hızlı olarak yapmaya da devam edebilirsiniz. Hizmetleri ya da ödemeleri adına tüm pratik çalışmalara yer verdiğini göreceksiniz.

Yazı etiketleri: klasiddaa giriş • klasiddaa yeni adres • klasiddaa.com • klasiddaa1.com

29 Haziran 2016 Yazıldı Klasiddaa Haber

buton