Klasiddaa iddaa ve gazino Sitesi

Klasiddaa geçtiğimiz günlerde hizmete açıldı.Sitenin tasarımı ve görünüşü hiperbet,forvetbet sitelerine benzemektedir.Bu siteler Offside Gaming altyapısını kullandığından sayfaları büyük benzerlikler taşımaktadır.Hakkında bölümünü incelediğinizde piyasada kalıcı olmayı ve en kaliteli site olarak liderliği hedefledikleri bilgisini görüyorsunuz.Ancak sitenin kendine bir lisans bilgisi göremedik.iddaa sağlayıcısı olan Media Entertainment N.V. şirketine ait curacao lisansını paylaşmışlar.Sitede bulunan bölümleri ve özelliklerini inceleyerek yazımıza devam ediyoruz.

Klasiddaa Spor iddaaları ve Canlı iddaaler

Spor iddaaları bölümünde 20 civarı popüler spor türü bulunuyor.Popüler ligleri ayrı bir kategori halinde bulabilirsiniz.iddaa oranlarını düşük gördüğümüz bölümde iddaa seçenekleri de çok geniş verilmemiş.
Canlı iddaa bölümünde futbol,basketbol,tenis ve hentbol sporları bulunuyor.Bu bölümde iddaa oranları ve iddaa seçenekleri iyi seviyelerde görülüyor.Ayrıca iddaa bölümlerine özel iddaa sat seçeneğinide iddaacilerin hizmetine sunulmuş.
Sanal oyunlar bölümünde futbol,basketbol,tenis,at yarışı ve tazı yarışı üzerine sanal iddaa yapabiliyorsunuz.Bu bölümde iddaa seçenekleri oldukça fazla verilmiş.

Klasiddaa gazino ve Canlı gazino

gazino bölümünde masa oyunları,poker,video slotlar,klasik slotlar,video poker ve diğer oyunlar başlıklarından oluşan kategori bulunuyor.En çok oynanan oyunları favoriler başlığı altında bulabilirsiniz.Ayrıca en çok kazananlar başlığı altındaki kutuda günün ve ayın en çok kazananları oynadıkları oyunla beraber gösteriliyor.
Canlı gazino bölümü üye giriş yaptıktan sonra daha detaylı incelenebiliyor.Evolution gaming sağlayıcısına ait oyun resimlerinin yer aldığı bölümün evolution gaming ile oluşturulduğu bilgisi bulunmuyor.Dolayısı ile görsellere her zaman inanmamak kesin bilgilere bakmak gerekiyor.Canlı gazinoda holdem,roulette,21 ve bakara oyunları bulunuyor.

Klasiddaa Canlı Yardım

Canlı yardım hizmetinin 7/24 sağlandığı bilgisi bulunuyor.Ancak canlı yardımın zopim adı verilen ücretsiz bir yazılım tarafından sağlandığını görüyoruz.iddaa sitelerinde dönen yüksek paraları ve güvenilirliği düşündüğümüzde canlı yardım yazılımını bile sıradan kullanmaları pek iyi olmamış.

Klasiddaa Para Yatırma ve Para Çekme

Para yatırma ve çekme işlemleri için bir bölüm oluşturmayan site hakkında bölümünde birçok güvenilir yöntem kullandıklarından bahsetmiş.Bu yöntemlerden para yatırmak için astropay,paykwik,ecopayz,neteller,epro,kredi kartı ve cepbankı kullanabilirsiniz.
Para çekme işlemlerinde ecopayz,neteller ve banka havalesini kullanabilirsiniz.

Klasiddaa promosyonlar

İlk Üyelik promosyonu

Tüm para yatırma yöntemleri ile geçerli olan promosyontan %100 oranında maksimum 200 TL şeklinde faydalanabilirsiniz.En az 50 TL yatırarak promosyon alabiliyorsunuz.promosyonun çevrim şartı oldukça kullanışlı en az 1.50 oran ile 5 kez şeklinde belirlenmiş.

Sitedeki diğer promosyon çalışmaları ise;

  • Astropay promosyonu %10
  • Paykwik promosyonu %12.5

Bu iki para yatırma promosyonunun çevrim şartı en az 1.50 oran ile 3 kez olarak belirlenmiş.

Klasiddaa Genel Değerlendirme

Yakın zamanda hizmete giren klasiddaa sitesini incelediğimiz bu yazımızda sizlere işe yarar bilgiler vermeye çalıştık.Sitenin yeni açılmasından olsa gerek eksiklikleri bulunuyor.Lisans ve şirket bilgileri detaylı olarak paylaşılmamış.iddaa bölümünde özellikle oranların düşüklüğü göze çarpıyor.iddaa seçenekleride arttırılabilir.gazino ve canlı gazino bölümlerindeki oyunları da yine orta seviyelerde görünüyor.Canlı gazinoda hangi altyapıyı kullandıklarına dair detaylı bir açıklama yapılmamış.Sitenin olumlu yönleri dünyaca bilinen birçok lisanslı,hızlı,kaliteli para transfer yöntemlerinin bulunması.Bunun yanında sunduğu ilk üyelik promosyonu iddaaciler için cazip görünüyor.Gerek iddaa miktar gerekse promosyon çevrim şartları kullanışlı görünüyor.Ancak lisanssız oluşu,canlı yardımın ücretsiz yazılımla sağlanması akıllarda soru işareti oluşturuyor.Bu sebeple klasiddaae para yatırıp oynayacaksanız dikkatli olmanızı ve küçük miktarlarla denemeler yapmanızı tavsiye ediyoruz.Bu klasiddaa kötü bir site demek değil,piyasada yeni olan her site için kendilerini ispatlayana kadar izlenecek yol.Herkese bol kazançlar.

buton