Kosta Rika – Güney Afrika iddaa analizi ve Oranları 09.10.2015

Kosta Rika – Güney Afrika
Futbol Hazırlık Karşılaşması
Tarih – Başlama Saati: 09.10.2015 – 05:00
analiz – Oran: 2 (5.06)
iddaa Sitesi: 
Diğer Oranlar
Kosta Rika
1.69
Beraberlik – 3.22
Güney Afrika 5.06
2.5 Alt – 1.48
2.5 Üst – 2.35
Yukarıdaki oranlar  iddaa sitesinden alınmıştır.
Analiz
Gold Cup’ta Çeyrek Final’e kadar yükselen Kosta Rika eşleştiği Meksika karşısında başarılı bir oyun ortaya koymasına rağmen mücadeleyi 1-0 kaybedip turnuvayı yinede başarılı bir şekilde kapatmayı başardılar. Ayrıca Kasım Ayında başlayacak olan Rusya’da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası Eleme Grubu musabakalarına başlayacağını belirtmek istiyorum. Özellikle oynadığı son 2 hazırlık musabakasında önce Brezilya musabakasını 1-0 kaybeden Kosta Rika taraftarı önünde oynadığı güçlü Uruguay önünde başarılı bir performans ortaya koyup mücadeleyi 1-0 kazanmasını bildi. Takıma baktığımızda sakatlıkları bulunan Kaleci Navas, defanstan Oviedo, Roy Miller, Michael Umana, orta sahadan Cubero ve golcü David Ramirez kadroda yer almıyor.
Rakip Güney Afrika ise devam eden Afrika Uluslar Kupası ve Kasım ayında başlayacak olan Dünya Kupası Afrika Ön Eleme Grubu musabakalarına çıkmaya hazırlanıyor. Takım olarak eski gücünden uzak olan konuk ekip Afrika Uluslar Kupası Grup musabakasında rakipleri önünde daha musabaka kazanma başarısı gösteremeyen Güney Afrika oynadığı 2 musabakata 1 beraberlik 1 mağlubiyet aldı. Fakat denk güçte bulunan rakiplerinne karşı başarılı bir performans sergiliyorlar.
Bu hazırlık mücadelesinde kadro olarak daha güçlü bir takıma sahip olan Güney Afrika konuk olacağı rakibi önünde mücadeleyi kaybetmez. Risk alıp Güney Afrika kazanır demek istiyorum.
Tercih : 2

buton