Kredi Kartı Geçen iddaa Siteleri

Genel 7 Mart 2016, 13:35 Kredi Kartı Geçen iddaa Siteleri

Online hizmet sunan iddaa siteleri, kullanıcılara farklı başlıklar altında para yatırma ve çekme seçenekleri sunmaktadır. Sunulan bu para yatırma ve çekme seçenekleri ise, ön ödemeli sistemler, bankacılık işlemleri olarak genel anlamda ikiye ayrılmaktadır. Bankacılık işlemleri olarak ifade edilen tanımlamanın içerisinde, kredi kartı ile ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Kredi kartı seçeneği ile üyeler online sitelerdeki şahsi hesaplarına güvenli ve hızlı bir şekilde transfer işlemi gerçekleştirebilmektedir. Ülkemizde faaliyet gösteren iddaa sitelerinde, getirilen yasal düzenlemeler ile kredi kartı ödemeleri engellenmiş iken, yabancı iddaa şirketlerinde böyle bir kısıtlama bulunmamaktadır. Hızlı, güvenli bir ödeme seçeneği olması, çoğu kullanıcı tarafından kredi kartı geçen iddaa siteleri araştırmalarının yapılmasına neden olmaktadır.

Kredi Kartı Geçen iddaa Siteleri Hangileridir?

Yurt dışı kaynaklı iddaa siteleri olarak bilinen ve genel anlamda kaçak iddaa siteleri ya da illegal iddaa siteleri olarak tanımlanan siteler arasında, kredi kartı yöntemini benimseyen birçok site bulunmaktadır. Süperiddaa, youwin, tipobet, süperbetin, Anadolu gazino, betboo ve noxwin gibi siteler, kredi kartı geçen iddaa siteleri arasında bulunmaktadır. Bu sitelerin haricinde, hiperbet, gazinomilyon, tipbet, mrringo, oddsring, özelbet, 1xbet, mroyun, musabakaaiddaa, betworld, gazinodünya, sportotobet, saraygazino, betist, intbet ve bixbet gibi sitelerde kredi kartı ile ödeme yapılabilecek siteler arasında bulunmaktadır.

Ayrıca, bu sitelerin birçoğu, kredi katı ile yapılan ödemelere promosyon başlığı altında ödül dağıtımı da yapmaktadır. Her bir sitenin farklı promosyon miktarları olmak ile birlikte, genelde %10 ve 12 civarında yatırım promosyonu üyelere verilmektedir.

Kredi Kartı Geçen iddaa Sitelerinde Uygulanan İşlemler

Üyesi olduğunuz ve hesaplarınıza kredi kartı ile aktarım yaptığınız sitelerde uygulanacak işlemler, güvenlik doğrulama kodu ile güvence altına alınan işlemler olarak tanımlanmaktadır. Bu seçenek ile işlem yapılabilmesi için, üyelik esnasında kart bilgilerinin tanıtılmış olması gerekmektedir. Ayrıca, kartın sahibi olan şahıs ile siteye üye olan şahsın bilgilerinin de, birbiri ile uyuşması gerekmektedir. Aksi durum söz konusu olması halinde, siteler üyelere ödeme yapmamakta, ek belge talep edebilmektedir.  Çalıntı kredi kartı gibi olumsuz durumların engellenmesi maksadı ile ek belge talebi gündeme gelmekte olup, bu uygulama üyelerin güvenliği için geliştirilmiştir.

 

buton