Kredi Kartı İle İddaa Oynama

iddaa Para Yatırma 22 Ağustos 2015, 21:01 Kredi Kartı İle İddaa Oynama

Merhaba arkadaşlar “Kredi Kartı İle İddaa Oynama” adlı makaleme başlamaktayım. Bir çok iddaa sever mevcut ülkemiz de ve havale , ukash , paykasa , astropay , tlnakit veya epaycode gibi yöntemlerle para yatırmak yerine kredi kartı ile anında para yatırımı yaparak iddaa yapmayı tercih etmektedirler.

Ülkemizde yasal olarak kredi kartı ile iddaa kabul eden iddaa şirketi yoktur. Lisanslı olarak ülkemizde Tuttur , Oley , misli ve bilyoner iddaa siteleri gelmektedir.

Kredi kartı ile yatırımı kabul etmediklerinden dolayı iddaa severler yurt dışındaki iddaa sitelerine yönelmektedirler. Yurtdışındaki iddaa şirketlerinden iddaa yapmak avantajlıdır neden avantajlı diyecek olursanız oranları Türkiye’deki sitelere göre daha yüksek oranlara sahip olmalarıdır.

Kredi kartı ile iddaa oynanan iddaa sitelerinin bir çoğu para çekimlerde belge istemektedir. Kredi kartı yatırımlarınızda kartın size ait olması gerekmektedir.

İddaa yasalarına göre Türk iddaa sitelerinde kredi kartıyla iddaa yapmak mümkün değildir. Bu yüzden yurtdışındaki iddaa sitelerinde kredi kartı ile para yatırılmaktadır.

Kredi kartı ile para yatırımı kabul edip iddaa yapmanıza olanak sunan iddaa firmaları

  • Süperiddaa: VISA, Mastercard, %3,5 komisyon
  • Betsson: VISA, Mastercard, %3,5 komisyon
  • İntbet: VİSA , Para Çekimlerde Belge İstemektedir (sadece kredi kartı ile çekimlerde)
  • Hititbet: VISA, Mastercard (belge göndermek gerekli)

Kredi Kartı İle İddaa Oynatan Siteler Belge Neden İstiyor?

Sadece para yatırımlarında kredi kartıda mevcut oldugu için kredi kartı ile yatırım yapan müşterilerimiz kartını onaylatmak için belge göndermesi gerekmektedir.

buton