Lidyabet Para Çekme

iddaa Para Çekme 17 Ocak 2016, 10:53 Lidyabet Para Çekme

Lidyabet iddaa sitesinde para çekim işlemleri nasıl gerçekleşiyor sorusunun cevabını bu yazıda bulabilirsiniz. Lidyabet iddaa şirketi para çekme yöntemi olarak 2 farklı yöntem kullanmaktadır. Bu yöntemlerde biri Banka Havalesi olarak belirlenmiştir. Diğer bir para çekim yöntemi ise Tl Nakit yöntemidir. Para çekme işlemleri hakkında bilgilendirmeler.

Lidyabet Para Çekme Limitleri

Banka Havalesi yöntemini kullanarak yapacağınız çekim işlemleriniz minimum 100 tl değerinde olması gerekiyor. Bu yöntemi kullanarak yapabileceğiniz maximum para çekme limiti ise 10.000 tl olarak belirlenmiştir.

Cepbank yöntemini kullanarak yapacağınız çekim işlemleriniz minimum 20 tl değerinde olması gerekiyor. Bu yöntemi kullanarak yapabileğiniz maximum para çekme limiti ise 10.000 tl olarak belirlenmiştir.

Lidyabet Para Çekme Belge

Üyenin kendi adına bulunan bir banka hesabı ile yapacağı para yatırma ve ya çekme işlemi sonrası üyeden herhangi bir belge talep edilmemektedir.

Lidyabet Para Çekme Süresi

Lidyabet iddaa şirketinin çekim işlemlerinin gerçekleşme süresi için taahhüt ettiği süre maximum 24 saattir. Bu zaman zarfı içerisinde işleminizi gerçekleşmediği takdirde canlı destek ekibi ile iletişime geçerek sorunu çözümlendirebilirsiniz.

buton