musabakaaiddaa Para Yatırma

iddaa Para Yatırma 6 Mart 2016, 19:09 musabakaaiddaa Para Yatırma

musabakaaiddaa online gazino iddaa sitesinde bulunan hesabınıza para yatırma işlemi yaparken hangi seçenekler ile bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz, bu seçenekler ile yapabileceğiniz minimum ve maximum ne kadar para yatırabilirsiniz bunları sizler için araştırdık.

musabakaaiddaa online gazino sitesi üyelerine para yatırımlarında kullanabileceği 5 farklı seçenek sunmaktadır. Para yatırma işlemlerinizde Banka Havalesi, Cepbank, Tl Nakit, Astropay ve Ecocard yöntemlerini kullanabilirsiniz. Cepbank yöntemi için anlaşmalı olunan bankalar ise; Akbank, Işbank, Garanti, Yapı Kredi, Finansbank, Denizbank, Ziraat Bankası, Halkbank, TEB, İNG bu şekildedir. Para yatırma işlemleri ile ilgili bilgilendirmeler.

musabakaaiddaa Para Yatırma Limitleri

Ecocard ve Astropay yöntemlerini kullanarak gerçekleştireceğiniz para yatırma işlemleri minimum 10 euro olması gerekiyor. Bu yöntemler ile gerçekleştireceğiniz yatırımlarınıza üst limit konulmamıştır dilediğiniz kadar yatırım yapabilirsiniz.

Tl Nakit ve Cepbank yöntemleri ile yapacağınız para yatırma işlemlerinin alt limiti 20 tl olarak belirlenmiştir. Bu iki yöntem ile yapacağınız yatırımlarınıza üst limit konulmamıştır dilediğiniz kadar yatırım yapabilirsiniz.

Banka Havalesi yaparak gerçekleştireceğiniz yatırım işlemleri minimum 100 tl değerinde olması gerekiyor. Bu yöntem ile yapacağınız yatırımlarınızın üst limiti bulunmamaktadır dilediğiniz kadar yatırım yapabilirsiniz.

Para yatırma işlemleriniz maximum 10 dakika içerisinde onaylanıp hesabınıza aktarılacaktır.

buton