Macaiddaa Üyelik

Macaiddaa üyelik,macaiddaae üye olmanın avantajları gibi konulara değineceğimiz yazımızda hoşegldiniz.Macaiddaa 2015 yılında açılan ancak Mga lisanslı olması nedeniyle piyasaya hızlı bir giriş yapan ve kısa sürede fenomen haline gelen bir site.Tüm özellikleri ilede iddaa piyasasında kalıcı olarak hizmet verecek olan bir site.Şimdi macaiddaae nasıl üye olunur bakalım.

Macaiddaa Üye Olma

 • Macaiddaae üye olmak için tıklayınız.
 • Açılan sayfada isim,soyad,cinsiyet bilgileri ile date(gün),month(ay)ve year(yıl) seçenekleri ile doğum tarhinizi gün ay yıl şeklinde girin.
 • Kullanıcı adınızı,email adresinizi yazdıktan sonra şifrenizi oluşturun ve aynı şifreyi şifre tekrar kısmına yazın ve devam tuşuna basın.
 • Açılan yeni sayfada adres,il ilçe,posta kodu,cep telefonu ve şifrenizi unutmanız halinde kullanacğınız güvenlik sorusu ve cevabını dolurun ve en alt kısımda bulunan kuralları okudum kabul ediyorum kısmını işaretleyin ve devam tuşuna basın artık bir macaiddaa üyesisiniz.
 • Açılan sayfadan ödeme metodu seçerek ilk para yatırmanızı hemen gerçekleştirin ve 200 tlye kadar %100 para yatırma promosyonundan faydalanın.

Macaiddaae Üye Olmanın Avantajları

 1. Macaiddaa Mga lisansı ile %100 güvenilirdir.
 2. Finansal işlemler(para yatırma ve çekme) oldukça hızlıdır.
 3. iddaa oranları oldukça yüksektir.
 4. gazino ve canlı gazinoda en iyi sağlayıcılar kullanılmaktadır.
 5. Güvenilir para yatırma ve çekme yöntemleri sitede bulunmaktadır.
 6. Macaiddaae üye olmak ayrıcalıktır ve macaiddaa %100 güvenilir bir hizmet vermektedir.

buton