Malpasbets Para Çekme

iddaa Para Çekme 5 Şubat 2016, 11:59 Malpasbets Para Çekme

Malpasbet iddaa sitesinde çekim işlemleri hangi yöntemler ile ve nasıl oluyor bu yazımızda onu araştırdık sizler için.

Hesabınızda bulunan paranız çekmek için kullanabileceğiniz 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Para çekme işlemlerinizi Banka Havalesi, Neteller ve Ecopayz yöntemlerini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Malpasbets para çekme işlemleri hakkında bilgilendirmeler.

Malpasbets Çekim Limitleri

Ecopayz ve Banka Havalesi yöntemlerini kullanarak gerçekleştireceğiniz para çekme işlemlerinizin minimum limiti 100 tl olarak belirlenmiştir.Bu yöntemleri kullanarak maximum 10.000 tl çekim talebi verebilirsiniz.

Neteller yöntemini kullanarak gerçekleştireceğiniz para çekme işlemlerinizin minimum limiti 100 dolar olarak belirlenmiştir. Bu yöntemi kullanarak maximum 2500 dolar çekim talebi verebilirsiniz.

Malpasbets Para Çekme Belge

Malpasbet iddaa şirketinde bulunan risk birimi ve finans birimi gerek görmedikçe hiçbir üyeden herhangi bir belge talebinde istenmemektedir.

Malpasbets Para Çekme Süresi

Malpasbets iddaa şirketi para çekme işlemleri için taahhüt ettiği süre maximum 24 saat şeklindedir. Bu zaman zarfı içinde işleminiz gerçekleşmezse canlı destek ile iletişime geçerek işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Aşağıda yazan bilgiler sitenin para çekme bölümünde yazan bilgilerdir.

– Banka Havalesi ile Para Çekme

Havale yöntemimiz ile hafta ici ve haftasonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

– Ecopayz ile Para çekme

Ecopayz yöntemimiz ile hafta ici ve haftasonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır. Gün içinde EcoPayz ile çekim miktarı maximum 10.000 TL’dir.

– Neteller ile Para çekme

Neteller yöntemimiz ile hafta ici ve haftasonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100$’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

buton