Marsbet 101 – Marsbet giriş Marsbet101.com

Marsbet çevrimiçi iddaa sitesi geçtiğimiz günlerde adresini Marsbet101.com olarak değiştirdi. Marsbet’in adres değiştirmesinin sebebi ise Marsbet11.com adresinin engellenmesiydi.

Alpha Entertainment BV şirketi tarafından yönetilen ve Curaçao lisansı ile yayın yapan Marsbet iddaa sitesi Türkiye’de lisansa sahip değil. Çünkü Türkiye’de iddaa sektörü İddaa markasına ait ve sadece bu marka online iddaa sitelerine lisans verebiliyor. Marsbet Türkiye’de lisans alsa şu anda verdiği hizmeti sunma imkanı yok. Çünkü Türkiye’deki yasal olarak bilinen lisanslı iddaa siteleri iddaa’nın sunduğu oranlar ve iddaa seçenekleri ile hizmet vermek zorunda. Ama Marsbet her musabakaa tek musabaka, canlı iddaa ve 30’dan fazla iddaa seçeneği açıyor. Yani Türkiye’den lisans alsalar bu seçenekleri sunamayacaklar. Bu lisans meselesi yüzünden de Marsbet adresleri sık sık engelleniyor. Son engelleme sonrasında Marsbet yeni adresi firma yönetimi tarafından Marsbet 101 olarak belirlendi.

Marsbet giriş için tarayıcınıza Marsbet101.com yazarak siteye direkt ulaşabileceğiniz gibi iddaa siteleri blogumuzdaki Marsbet giriş bağlantılarını da kullanabilirsiniz. Sitemizdeki Marsbet bağlantıları ekibimiz tarafından her zaman güncel adrese yönlenecek şekilde düzenlenmekte ve kontrol edilmektedir. Marsbet iddaa sitesine yukarıdaki link üzerinden üye olursanız ilk para yatırma miktarınıza göre 150 TL ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. Eğer siz de yüksek oranlarla ve promosyonlarla kazanmak istiyorsanız Marsbet tam size göre bir site.

Yazı etiketleri: marsbet giriş • marsbet yeni adres

1 Haziran 2016 Yazıldı Marsbet Haber

buton