Marsbet 66 – Marsbet yeni giriş adresi Marsbet66.com oldu

Türkiye’de güvenerek iddaa oynayabileceğiniz sitelerden birisi olan Marsbet güncel giriş adresi olan Marsbet101’in engellenmesinin ardından adresini Marsbet66.com olarak değiştirdi.

2013 yılının Aralık ayında Türkiye’deki online iddaa operasyonlarını başlattığını açıklayan ve aradan geçen zaman zarfında güvenilir iddaa siteleri arasına adını yazdırmayı başaran Marsbet, üyelerine bundan sonra marsbet66.com güncel giriş adresi aracılığıyla ulaşacağını ilan etti.
Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB)’in gerçekleştirmiş olduğu erişim engellemesine bağlı olarak yapılan adres değişimiyle birlikte, sitenin eski giriş adresi doğal olarak kullanılamaz hale geldi. Sözün özü, bundan böyle siteye girişte herhangi bir sorun yaşamamak için engellenen giriş adresini değil; marsbet giriş adresi olan Marsbet66.com domainini kullanacaksınız.

Peki, Marsbet neden engellendi minvalinde aklınıza bir soru gelirse, onu da hemen açıklığa kavuşturalım. Sizin de bildiğiniz üzere bahsi geçen site yabancı merkezli olarak çalışıyor; yani yürüttüğü faaliyetler, Türkiye’deki mevcut iddaa yasasına uygun değil. Türkiye’deki internet trafiğini kontrol etmesi amacıyla oluşturulan Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı da bu nedenden dolayı siteyi düzenli aralıklarla engelliyor; ancak söz konusu site, son örnekte marsbet yeni adresi olan Marsbet 66 domainini kullanıma soktuğu gibi adres bilgilerini revize ederek TİB engellemelerine karşı tavrını ortaya koyuyor.

Marsbet Para Çekme İşlemleri

Site üyeleri, en yeni marsbet giriş adresi olan marsbet66.com domainini kullanarak giriş yaptıktan sonra, siteden yapacakları iddaa ve oyun aktiviteleriyle kazandıkları paraları; Banka Havalesi, ecoPayz, CepBank, epro (Kredi/Debit Kart) ve TLnakit yöntemlerini kullanarak çekebiliyor.
Para çekim taleplerini değerlendirirken üyelerinden belge talep etmeyen siteler arasında yer alan Marsbet, çapraz çekim uygulamasına da olanak veriyor. Yani, para yatırımı yaptığınız yöntem dışında bir yöntem dahilinde çekim yapabiliyorsunuz.
Haftanın 7 günü, günün 24 saati yapılabilen çekim işlemlerinde alt limit bütün yöntemler özelinde 100 TL, 50 USD ve 50 EURO olarak ele alınmış.
Üyeler çekim talebini verdikten sonra, sitenin finans departmanı, söz konusu talepleri anında değerlendirip 30 dakika ile 6 saat arasında neticeye kavuşturuyor.

Yazı etiketleri: marsbet giriş • marsbet yeni adres

27 Haziran 2016 Yazıldı Marsbet Haber

buton