Marsbet 8 – Marsbet’in yeni adresi Marsbet8.com

Curaçao iddaa sitesi Marsbet’in giriş adresi www.marsbet8.com olarak değiştirildi. Marsbet giriş için Marsbet 8 yeni adresi kullanabilirsiniz.

Son yıllarda Türkçe iddaa siteleri sayısında patlama yaşandı diyebiliriz. Birçok iddaa firması Türkçe iddaa sektörüne adım attı. İşte bunlardan biri de Marsbet sitesidir. Alpha Entertainment B.V. şirketinin çatısı altında hizmet veren Marsbet çok uzun bir süredir Marsbet724 adresi ile hizmet veriyordu.

Fakat geçtiğimiz günlerder Marsbet’in Marsbet724 adresi engellendi. Engelleme sonrasında Marsbet giriş sorunu yaşayan birçok kullanıcı bu dertten itiraz etti. Marsbet sitesi engelleme sonrasında hemen Marsbet8 adresini yayına hazırladı ve hizmete sundu. Bu adres değişikliği mail yoluyla tüm üyelere bildirildi. Adres değişikliğinde haberi olmayan kullanıcılar ise tedirginlik yaşadı. Çünkü Marsbet’in tamamen kapandığını düşündüler. Marsbet iddaa sitesi kapanmadığı gibi kesintisiz hizmete kaldığı yerden devam etmektedir. Marsbet yeni adresinin yayına girmiş olması yaşanan tek değişikliktir. Marsbet8 adresi üzerinden iddaalarınizi yapmaya devam edebilirsiniz. Marsbet iddaa sitesinde daha önceden üyeliğiniz var ise bu üyelik bilgilerinizi yeni adreste de kullanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: marsbet giriş • marsbet yeni adres

20 Ocak 2016 Yazıldı Marsbet Haber

buton