Microgaming gazino Sağlayıcısı

Genel 9 Mart 2016, 13:49 Microgaming gazino Sağlayıcısı

iddaa ve oyun şirketlerinin teknik alt yapılarını sağlayan yazılım türleri arasında, microgamingte bulunmaktadır. Microgaming gazino sağlayıcısı, özellik ile gazino oyunlarındaki çeşitliliği sayesinde, ön plana çıkan ve birçok oyun sitesi tarafından tercih edilen bir hizmet sunucu olarak ön plana çıkmaktadır. En belirgin özelliği, zengin çeşitliliği sitelere sunması ve profesyonel hizmet anlayışını ön plana çıkarmasıdır.

Microgaming gazino Sağlayıcısı Özellikleri

Microgaming gazino sağlayıcısı, oyun sitelerine artı özellikler kazandırmaktadır. Hem iddaa siteleri için, hem de oyun siteleri için en sık tercih edilen teknik alt yapı arasında bulunan microgaming tarafından öne çıkarılan en belirgin özellik çeşitliliktir. Profesyonel hizmetin ve güvenli hizmetin sunulmasında ön plana çıkan yazılım şirketi, birçok site tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Firma tarafından sunulan hizmetler arasında, video slot oyunları, gazino oyunları, bingo, poker oyunları, slot oyunları, poker turnuvaları gibi oyun çeşitleri yer almaktadır.

Ayrıca, microgaming destekli oyunlarda, birden fazla dil seçeneği bulunmakta ve oyunların içerisinde farklı dil seçenekleri ile hizmet sunan kuripiyelerde yer almaktadır. Masa oyunlarını sunan ve her bir masa oyunu grubunda farklı seçenekler ile hizmet veren microgaming, oyunların kalitesini arttıran bir yazılım olarak bilinmektedir. Eğer bir sitenin teknik alt yapısının microgaming gazino sağlayıcısı tarafından gerçekleştirildiğini görür iseniz, o sitede kaliteli hizmet olduğunu ve eğlenceli anlar geçirileceğini bilmelisiniz.

Canlı black jack gibi bir oyun çeşidine geldiğinizde ve her hangi bir oyun masasına oturduğunuzda, yanınızda olan boş koltuğu görmenizi ve oyunda kalmanızı, yani masada oturmaya devam etmenizi sağlayan sistemde, microgaming yazılımı tarafından sunulan bir hizmettir.

Microgaming gazino sağlayıcısına sahip olan siteler arasında, betboo, gazinometropol, youwin, gazinomaxi, bets10, süperiddaa, betburda ve hiperbet gibi siteler yer almaktadır.

Bu tip sitelerde tüm oyun çeşitleri kaydedilmekte ve kayıt özelliği sayesinde, arşivlerden geri alınabilmektedir. Oyuncular ekranlardan izlenebilmekte ve oyunlara katılmak için her hangi bir program yüklenmesine gerek kalmamaktadır. Çoklu masalar ve alternatifli oyun seçenekleri bulunmakta olup, masaların kapasiteleri microgaming tarafından kontrol edilmektedir. Ayrıca, microgaming yazılımı içerisinde, playboy canlı gazino seçenekleri de yer almaktadır.

Yapılan araştırmalarda microgaming desteğine sahip en iyi bakarat sitesi, en iyi black jack sitesi, en iyi canlı holdem sitesi ve en iyi roulette sitesi gibi sıralamalar yapılmış ve bu sıralamalar internet ortamında ya da sosyal platformlarda paylaşıma sunulmuştur.

Microgaming gazino sağlayıcısı, en son teknolojinin kullanıldığı, yüksek çözünürlüklü canlı gazino ortamlarının yaratılmasına imkan sağlamaktadır. Ekranlar karşısına geçildiğinde gerçek bir gazinoda bulunulduğu izlenimini yaratan bir yazılım olarak sektörde bilinmekte ve ön plana çıkmaktadır. Sistemin desteklediği oyunlarda genellik ile yüksek iddaa limitleri de yer almaktadır. Bu sistem sayesinde, boş koltuk beklemesi yapılır iken, diğer masalardaki oyuncuların oyunlarını gözlemleyebilir ve deneyim sahibi de olabilirsiniz.

buton