Microgaming

Genel 20 Ağustos 2015, 20:23 Microgaming

Merhaba arkadaşlar Microgaming aslında hepinizin gördüğü duyduğu ama tam olarak ne olduğunu bilmediğiniz bir terim sizin için bu makalemde sizlere Microgaming nedir ? hangi iddaa veya gazino sitelerinde geçerlidir ve benzeri bilgiler vereceğim.

İlk olarak Microgaming kısaca 1994 yılında kurulmuş olan ilk online canlı gazino sistemidir. 1994 yılından bugünlere her geçen yıl kendini geliştirmekte olan bir firmadır Microgaming.

İsle Of Man dünyaca ünlü yazılım geliştiricilerin destekleriyle birlikte gazino , Multi-player (çoklu kullanıcı ) , Poker , Mobil , Bingo , Spor iddaaları , Canlı iddaa geliştiricileri Quckfire bulunmaktadır. Microgaming 1200’den fazla varyantlar dahil olmak üzere 800’den fazla benzersiz farklı gazino oyunları piyasaya sürdüler. Lisanslı ve tescilli bir şekilde.

Microgaming her geçen yıl yeni oyunlar bünyelerine eklemektedirler pörtföy sürekli olarak güncel tutmakta olan bir firmadır microgaming firması.

Sponsorlar: EGR wards , gazinomeister , SSS , gazinoPlayer , Excellence , Gambling online , Global Gaming Awards, Awards

Microgaming firması hangi yazılımları kullanarak bu süper gazino oyunlarını ortaya çıkarmaktalardır. Microgaming bünyesinde çalışan yazılım geliştiricileri NET, C ++, C #, Java, Adobe Flash ve HTML5 bu dilleri kullanarak ortaya Dünyada ilk Online gazino sistemini çıkarmıştırlar.

Microgaming Tasarım Video

Microgaming tasarımcıları her kesime hitap eden tasarımlarla önde olan bir firmadır.

Microgaming Twitter Sayfası: twitter.com/microgamingoffi

Microgaming Facebook Sayfası: facebook.com/MicrogamingOfficial

Microgaming sistemi hakkında sorularınızı bizlere yorum yoluyla gönderebilirsiniz.

http://www.xn--bahis-irketleri-e6c.com/microgaming/

buton