Milan – Crotone iddaa analizi ve Oranları 01.12.2015

Milan – Crotone   
İtalya Kupası 4. Tur
Tarih – Başlama Saati: 01.12.2015 – 22:00
analiz – Oran: 1 (1.20)
iddaa Sitesi: 

Diğer Oranlar
Milan
1.20
Beraberlik – 6.29
Crotone  16.50
2.5 Alt – 2.23
2.5 Üst – 1.61
Yukarıdaki oranlar   iddaa sitesinden alınmıştır.
Analiz
İtalya Lig Kupasının 4. Turun bir başka mücadelesinde Milan ile Crotone karşı karşıya geliyor .  Kadro kaliteleri mukayese edildiğinde ekipler arasında ciddi bir kalite farkı olduğu aşikar. Son Sampdoria müsabakasından da 4-1 lik netice ile ayrılan Milan ritmini buluyor. Yavaş yavaş üst sıralara ilerliyorlar ve şuanda ligde 7. Sıradalar. Kısa vade de hedef ise ilk  5 içinde yer almak. Rotasyon yapacaklardır ama yedek isimler de kaliteli ve kadroya girmeye çalışan isimler olduğu için Milan’ın zorlanmayacağını düşünüyorum.
Crotone için müsabakanın göründüğünden çok daha fazla zor olduğunu düşünüyorum. Crotone, önceki turda aynı ligden rakibi Ternana’yı doksan dakika sonucunda 1-0’lık skorla elemeyi başarmıştı. Resmi olarak Milan ile tarihlerinde ilk defa karşılaşacaklar. Serie B’de Cagliari’nin ardından 2. Sıradalar ve herkesi şaşırtıyorlar. Amusabakaları Serie A’ya yükselebilmek. Hafta sonu zirve yarışındaki en önemli rakiplerinden biri olan Cesena ile önemli bir mücadele verecekler. Bu mücadelede hem zorlanacaklar hem de hafta sonu olan lig musabakası çok önemli olduğundan pek konsantre olabileceklerini sanmıyorum. Güzel bir Milano turu olacaktır.
Milan favori olan taraf. Bu sezon kadro yapısı iki kulvarı taşıyacak nitelikte. Çok önemli rotasyon olacağını zannetmiyorum. Milan turu getirecek skoru elde edecektir.
Tercih : 1

buton