Nevobet iddaa Sitesi

2015 yılında açılan en yeni iddaa sitelerinden bir taneside nevobet.Site hakkımızda bölümüne giriş yapıldığında sitenin Malta lisanslı olduğu yazmakta ancak sitenin en alt kısmına bakıldığında curacou lisansının logosu bulunmakta.Bildiğiniz üzere Malta lisansı oldukça zor alınan kaliteli bir lisans bu lisansın alınması için belli yükümlülükleri yerine getirmek gerekior.Nevobet Malta lisanslı olduğunu söylesede pek inandırıcı gelmedi.Sitede havale,cepbank ve bitcoin ile para yatırma bulunmakta,bunun yanında evolution gibi firmaların logosu olsada sitede ilginç bir şekilde canlı gazino bulunmamakta.Bu nedenlerle nevobetin Malta lisanslı olduğunu düşünmüyoruz.Sitenin en altında yer alan bilgilerin betkupa sitesi ilede aynı olması gözümüzden kaçmadı.Bu nedenle nevobet ilk izlenim açısından çok güvenilir bir site havası yaratmamakta.

Nevobet Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Sitenin spor iddaaları bölümünde futbol iddaaları ağırlıklı olsada iddaa çeşitlilğinin oldukça az olduğu görünmekte.Genellikle major liglere yer veren sitede bir çok minör lig bulunmamakta.iddaa çeşitliliği az olan sitede iddaa oranları için iyi demek mümkün.Sitenin canlı iddaa bölümüde musabaka sayısı olarak kısır kalmakta.Bu bölümdeki iddaa çeşitliği iyi iddaa oranları içinde iyi demek mümkün.

Nevobet gazino Bölümü

Nevobet sitesinin belkide en olumlu yanı netent slotlarını barındırması.Bu bölümde pek çok netent slotunu oynmak mümkün.Sitede yer alan fakat olmayan diğer sağlaycı playtech gazino.Tigergazino slotlarıda nevobette bulunmakta.

Nevobet Para Yatırma ve Çekme

Nevobete banka havalesi ile minumum 50 tl cepbankla minumum 30 tl ve bitcoinle para yatırmak mümkün.Para çekme işlemlerinde ise minumum 100 tl olmak üzere havale ile yapmak mümkün.

Nevobet promosyonlar

%100 250 tl hoşgeldin promosyonu.Minumum 50 maksimum 250 tllik ilk para yatırmanıza %100 promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 10 kez.

%20 cepbank ve havale promosyonu.Cepbank ve havale ile yapılan minumum 50 tllik yatırımlara %20 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı en az 1.60 orandan 5 kez.

%25 gazino discountu.Günlük minumum 50 tllik gazino kayıplarınızın %25 iade edilmekte.promosyonun herhangi bir çevrim şartı bulunmamakta.

Nevobet Genel Değerlendirme

Nevobet verdiği bilgiler ve betkupa ile bu bilgilerin aynı olması nedeniyle bize çok inandırıca ve güvenilir bir hava yaratmadı.Sitede güvenilir para yatırma ve çekme yöntemleri ile canlı gazinoda bulunmamakta.Sitenin en olumlu yeri ise şüphesiz gazino bölümü.Bu verdğimiz bilgiler ışığında ve sitenin yeni olması nedeniyle dikkatli olmakta fayda var.Denemek isteyenler küçük miktarlarla ve içeride bakiye bırakmadan denemeli.Sizinde nevobet hakkında yorumunuz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton